NUDE – kolor sezonu. Inspiracje od Timberland

Neutralny, ponadczasowy, stylowy… NUDE. W tym kolorze odnajdziesz się zarówno w codziennej bieganinie po mieście, jak i pieszych wędrówkach na szlakach. W kolekcji Timberland NUDE mieni się w wielu odcieniach – tak jak piach na plażach Nowej Anglii –wysuszony słońcem i muśnięty falami Atlantyku.

Kolekcja NUDE dla mężczyzn to przede wszystkim wiosenna odsłona klasycznego żółtego buta Timberland 6”. W kolorze NUDE świetnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach z dżinsami i chinosami, nadając im charakteru. NUDE w kolekcji Timberland to też wygodne trampki z skóry i oraz kurtki i stylowe plecaki – przywodzące nam myśl klasyczny, amerykański styl trapera – wędrowcy.

 

                      Wszystkie odcienie Nowej Anglii w kolekcji Timberland

Bezkresne lasy, krystalicznie czyste jeziora, majestatyczne góry, potęga Atlantyku… Nowa Anglia, siedziba Timberland w USA, mieni się całą paletą kolorów o każdej porze roku. Projektanci marki niezmiennie od 1973 roku swoje inspiracje czerpią z otaczającej ich przyrody, łącząc w każdym produkcie naturalne piękno i jakość wykonania.

Nowa Anglia jest kolebką amerykańskiej kultury, bazującej na otwartości, pracowitości i przywiązaniu do pomysłowych rozwiązań. To właśnie tam Nathan Schwartz zaprojektował w 1973 roku słynnego żółtego buta Timberland – Premium 6”. 40 lat później Timberland niezmiennie wyznaje te same wartości, przygotowując każdą kolekcję z poszanowaniem środowiska naturalnego. Ten szacunek jest wpisany w DNA marki. To dlatego w kolekcji Earthkeepers można znaleźć „zielone technologie” – czyli wykorzystanie materiałów z recyklingu przy produkcji ubrań oraz butów. Zużyte opony w podeszwach, plastikowe butelki w sznurowaniach, stare sieci rybackie w kurtkach przeciwdeszczowych – im mniej śmieci będzie zalegać na wysypiskach, tym większa szansa, że Nowa Anglia zawsze pozostanie na zawsze piękna.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj