Przegląd wiosennych trendów bieliźnianych 2015

Bielizna, tak samo jak pozostałe części garderoby zmienia się w każdym sezonie, proponując coraz nowsze fasony, zestawienia kolorystyczne czy materiały. Warto sprawdzić więc, co będzie królować w bieliźnianych stylizacjach podczas nadchodzącej wiosny. 

Geometryczne wzory

Moda obfituje w różnego rodzaju aplikacje. Obok printów militarnych, kwiatowych czy zwierzęcych królują także geometryczne: krata, koła i ponadczasowe pasy. Ta tendencja przeniosła się również do świata bielizny, gdzie modele wzbogaca się delikatnymi geometrycznymi wstawkami – na miseczkach biustonoszy i figach. Dodaje to nowoczesnego, dynamicznego charakteru. W zestawieniu z subtelnym odcieniem np. błękitu, to nowy odsłona niewinnego uroku.

Przegląd wiosennych trendów bieliźnianych 2015

 

 

 

Koral

Monochromatyczna, koralowa czerwień wraca do łask. To wariant dla zmysłowej, a zarazem subtelnej części kobiecego ja. Mocny odcień kusi i zniewala, pozwalając wyzwolić każdej kobiecie ukryty w sobie seksapil oraz pewność siebie. W połączeniu z koronkowymi pończochami, szpilkami oraz szminką w podobnym odcieniu – uwodzicielski efekt murowany!

Przegląd wiosennych trendów bieliźnianych 2015

 

Wyraziste hafty

Wstawki na miseczkach, delikatne zdobienia ramiączek czy wykończenia fig, to miejsca, na których chętnie i często gości zmysłowa koronka oraz lekkie hafty. W tym sezonie, im bardziej są one utrzymane w żywiołowej kolorystyce, tym lepiej. Ładnie powiększają miseczkę, a co za tym idzie – także optycznie piersi. To propozycje dla kobiet wulkanów energii i pozytywnych emocji. W modelu Maria zastosowaliśmy ozdobny haft na drukowanym podkładzie, w odważnej barwie hawajskiego błękitu. To alternatywa dla granatowych kompletów bielizny, które często wielu Paniom kojarzone są jako zbyt przytłaczające – tłumaczy Iwona Miklusiak, brafitterka firmy Dalia.

Przegląd wiosennych trendów bieliźnianych 2015

Pudrowy buduar

Stonowana kolorystyka – od szerokiej gamy beżów, kawy z mlekiem, różów czy przybrudzonego złota, święci triumfy praktycznie w każdym sezonie. To modowa retrospekcja rodem z lat 20., którą cenią zwłaszcza Panie o romantycznej naturze. Kojarzy się z kunsztownymi materiałami, tworzącymi najbardziej wyrafinowaną, ponętną i budzącą pożądanie formę. W zależności od nastroju, można wyglądać więc niewinne przywdziewając na siebie koronki, pastele czy przezroczystości.

Przegląd wiosennych trendów bieliźnianych 2015