Le Coq Sportif w Tatuum

Kolejna, wiosenno-letnia odsłona kolekcji obuwia Le Coq Sportif w Tatuum jest kwintesencją wygody, miejskiego szyku i sportowej klasyki. Jak francuskiej marce udaje się łączyć wszystkie te cechy? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz grupie kreatywnych projektantów , którzy potrafią zaskakiwać, trzymając rękę na pulsie i umiejętnie interpretując styl vintage.

Nie bez znaczenia jest również wysoka jakość, charakterystyczna dla wszystkich produktów Le Coq Sportif. Propozycje obuwia, które najlepiej pasują do wiosennej kolekcji Tatuum zostały starannie wyselekcjonowane przez projektantów marki.

W tym sezonie Le Coq Sportif zmodernizował swoje archiwalne i kultowe modele za pomocą oryginalnych printów.  Od ponad 130 lat liderem na rynku nowoczesnego designu tekstylnego jest londyńska Liberty Art Fabrics, która może pochwalić się współpracą z topowymi projektantami i markami Haute Couture. Naturalnym wyborem dla francuskiej marki było podjęcie działań z tą, a nie inną instytucją, w celu unowocześnienia archiwalnych modeli.

Wzór Midnight, w oparciu o który została stworzona kolekcja, jest zainspirowany symbolizmem i nocnymi krajobrazami. Print jest kombinacją grafiki i subtelnego połączenia różnych odcieni  barw. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych:  kobiecego burgundu i uniwersalnych, niebiesko-zielonych tonacji. Bez wątpienia ta kolaboracja to hit nie tylko dla fanów marki, ale dla wszystkich pasjonatów mody.

Dystrybutorem marki Le Coq Sportif i partnerem Tatuum jest firma City Sport Sp z o.o.