Kolekcja BE ACTIVE 2015

Wiosna to idealny czas na wypróbowanie najnowszej linii marki Reserved o nazwie BE ACTIVE. Została ona wykreowana z myślą o kobietach i mężczyznach czujących potrzebę uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu. Inspirowana jest kulturą fizyczną i pozytywną energią.

Tkaniny użyte w kolekcji są oddychające, współpracują z ciałem, idealnie się do niego dopasowują. Wodoodporne materiały i tzw. windstoppery wykorzystane w okryciach wierzchnich zapewniają komfort i doskonale sprawdzają się w ruchu. BE ACTIVE obfituje w praktyczne rozwiązania takie jak funkcjonalne kieszenie na klucze czy telefony komórkowe, szorty z oddychającą siatką, kieszenie ukryte w kapturach pozwalające na zwiniecie kurtki w niewielką zapakowaną „torebkę”.

BE ACTIVE to znacznie więcej niż praktyczne ubrania sportowe. To modna kolekcja dla każdego wielbiciela trendów.

Linia damska podkreśla figurę przez dopasowane do ciała tkaniny i fasony. Męska eksponuje rzeźbę sylwetki w bardziej subtelny sposób np. poprzez odblaskowe naszycia na legginsach. Ubrania mają zachęcać do fizycznej aktywności, zarówno na siłowni jak i przy sportach outdoorowych.

Celem projektantów było stworzyć linię, która pozwoli wyglądać atrakcyjnie i czuć się pewnie w czasie treningu. BE ACTIVE jest idealnym rozwiązaniem dla każdego wielbiciela sportu, nie tylko dla profesjonalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj