Tatuum Unique Art Jasiński

O projekcie

Tatuum Unique to wyjątkowa, limitowana linia w wiosennej kolekcji marki, stworzona we współpracy z utalentowanym artystą młodego pokolenia  – Dominikiem Jasińskim.

Linia stanowi udany mariaż mody ze sztuką. Połączenie przesyconych kolorami projektów Dominika z prostymi formami i wysoką jakością wykorzystanych materiałów dało wyjątkowy efekt. Olbrzymia zaletą linii jest jej autorskość, tak cenna w dobie powszechnie dostępnych, masowych produktów. Wybór współpracy z artystą, a nie projektantem czy gwiazdą jasno komunikuje, że Tatuum pragnie iść własną drogą, oferując swoim Klientom oryginalne, niezwykłe projekty.

Trendy na wiosnę i lato 2015 czerpią z malarstwa pełnymi garściami. Motywy płócien, pędzli czy blejtramów pojawiają się w kampaniach wizerunkowych największych marek.  Na ubraniach zaś znajdziemy motywy maźnięć farbą czy rozmytych, akwarelowych plam. Marka Tatuum poszła w tę stronę o krok dalej, przenosząc dzieła Dominika Jasińskiego z płócien na linię odzieży, która dzięki temu stała się doskonałym ucieleśnieniem nowego motto marki „Feel good look unique”.

O linii

W skład linii wchodzą po dwa modele damskich i męskich t-shirtów, sukienka oraz torba. Asortyment dostępny będzie w ofercie wszystkich salonów Tatuum w pierwszym tygodniu marca. Projekt Unique będzie kontynuowany także w kolejnych sezonach, oferując stałym oraz nowym Klientom marki Tatuum wyłącznie oryginalne projekty najlepszej jakości.

Linia Tatuum Unique Art Jasiński objęta jest patronatem medialnym magazynu Uroda Życia oraz Radia Zet Chilli.

O artyście

Dominik Jasiński – Rocznik 81, pochodzi z Rzeszowa, mieszka i pracuje w Kuwejcie. Artysta malarz, grafik, autor rysunków, ilustracji książkowych i magazynowych, absolwent warszawskiej ASP (Wydział Grafiki). Współpracuje z szeregiem firm i instytucji (DAGMA ART, Dar Al Funoon Kuwait, Fundacja MAESTRO, FABRYKA PORCELANY AS ĆMIELÓW), jest też pomysłodawcą i kuratorem cyklu wystaw Jasinski&friends. Fascynuje go ludzkie ciało i jego deformacja – temu tematowi poświęcił pracę dyplomową oraz kilka publikacji. Czynnie wspiera aukcje charytatywne oraz inicjatywy promujące Polskę w świecie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj