DIVERSE SS15 – damska linia Youthful Outdoors

Nadchodzi wiosna, a tym samym czas, kiedy popołudnia stają się coraz dłuższe a słońce świeci coraz przyjemniej. Wyobraź sobie dzień, w którym nie trzeba o niczym myśleć. Czas płynie powoli, swobodnie. Pogoda pozytywnie nastraja. A Ty masz dużo czasu dla siebie.  Jednym słowem radość i harmonia. To właśnie założenia, które przyświecały projektantom najnowszej wiosennej linii Diverse. Atmosferę kolekcji idealnie dopełniła sceneria sesji – ulice i przedmieścia słynnego, amerykańskiego Los Angeles. Na tle barwnych plenerów i zachodzącego słońca utalentowana ekipa I Like Photo uchwyciła nastrój ciepłego wiosennego popołudnia i najnowszej damskiej linii Youthful Outdoors na sezon SS15.

Youthful Outdoors to romans sportu z modą, młodzieńczej radości z wytrawnym designem. Wygodne, miękkie tkaniny, odważne zestawienia faktur, niebanalne motywy i  baza kolorystyczna wzbogacona o intensywne, nasycone barwy. Mocnym akcentem są nawiązania do natury – nieregularna faktura marmuru oraz imitacja popękanej ziemi w różnych wariacjach kolorystycznych. Ciekawym elementem zdobniczym występującym w pokaźnej kolekcji t-shirtów są kolaże, graficzne interpretacje otaczającej rzeczywistości, plenery miast oraz abstrakcyjne print

Najnowsza damska linia produktów to przede wszystkim propozycja dla miłośniczek mody, które śledzą i podążają za światowymi trendami. Marka proponuje bomberki z kontrastowymi kolorami, kombinezony, jeansy z przetarciami, ażurowe i siatkowe wykończenia. Pojawia się też sporo typowo kobiecych fasonów sukienek oraz spódnic. Całej gamie produktów przyświecają podstawowe założenia wygody, miękkości tkanin i przyjemności użytkowania.

Damska i męska kolekcja Diverse na wiosnę 2015, dostępna w butikach stacjonarnych oraz na www.diversesystem.com to odzwierciedlenie najmodniejszych trendów na nadchodzący sezon a jednocześnie idealne połączenie funkcjonalności i indywidualnego stylu. DIVERSE proponuje dynamiczną różnorodność  i stawia na użytkowe,  proste fasony w swobodnym, miejskim stylu.