Róż w każdym wieku!

W najbliższym sezonie do łask wróci w wielkim stylu róż. Ten nieco kontrowersyjny kolor, kojarzący się jednoznacznie ze słodką naiwnością, dostaje drugie życie i wraca na wybiegi w wielkim stylu.

Pastele pojawiły się niemal w każdej kolekcji wiosennej znanych projektantów, a to właśnie od nich inspirację czerpią marki sieciowe. Zatem już lada dzień w sklepach pojawią się błękity, jasna mięta, cytrynowy i blade róż. To właśnie ten ostatni zdominuje nasze szafy, nie tylko latem, ale gładko przechodząc w sezon zimowy. Warto więc kupić kilka rzeczy w tym kolorze. Jeśli wzdrygasz się na samą myśl o różowej sukience, na początek postaw na dodatki – etui na telefon, portfel, kopertówkę. Zobaczysz, że niedługo, potem gdy przyjdzie lato, zapragniesz bladoróżowej spódniczki czy ramoneski.

Nie możemy jednak zapomnieć o odcieniu marsala, który był hitem tej zimy. Świetnie łączy się z czernią i bladym różem. Warto połączyć te dwie barwy i wkroczyć w nowy sezon z odświeżoną garderobą! Przedstawiamy stylizacje w najmodniejszych odcieniach różu, dla kobiet w każdym wieku!

Stylizacja 1. 

Róż w każdym wieku!

Sukienka- White House/whitehouse.sklep.pl, szal- Rabarbar/rabarbar.co, kurtka i torebka – Boca/boca.pl, buty – Caprice/caprice.pl.

Stylizacja 2.

Róż w każdym wieku!

Sukienka – Rabarbar/rabarbar.co, . kalosze – Le Chameau/magum.pl, plecak – h&m/hm.com, kurtka i szal- Tk Maxx/tkmaxx.com.

Stylizacja 3.

Róż w każdym wieku!

Torebka — Boca/boca.pl, sukienka- Midori/midori.pl, buty – Caprice/caprice.pl, płaszcz Rabarbar/rabarbar.co.

Stylizacja 4.

Róż w każdym wieku!

Płaszcz – HERA/hera.com.pl, buty – Caprice/caprice.pl, spódnica- Boca/boca.pl, marynarka – Maxim/maximfashion.pl, torebka – antbag by ania/antbags.pl.

Stylizacja 5.

Róż w każdym wieku!

Kurtka – Wellensteyn/Kopernika 6/wellensteyn.com, czapka – Avanti/avanti-konieczko.com, spodnie – Tova/tova.pl,  bluza- White House/whitehouse.sklep.pl, buty – Caprice/caprice.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj