HEROESQUE – sylwetka marki

HEROESQUE to marka łącząca wysokiej jakości tkaniny z charakterystycznym geekowym designem. W swojej kolekcji posiada świetnie skrojone bluzy, t-shirty z nadrukami oraz wygodne spodnie. To ubrania stworzone dla kobiet, które lubią bawić się modą, włączając elementy pop kultury do swojego codziennego stylu.

Zabawa formą graficzną, połączona z dobrze skrojonymi formami basic to cechy charakterystyczne marki. Ubrania HEROESQUE są dostępne na platformie SHOWROOM.PL.

CO JEST DLA WAS NAJISTOTNIEJSZE PRZY POWSTAWANIU KOLEKCJI?
Każdy projekt musi być tożsamy z filozofią HEROESQUE. Finalny, komfortowy krój musi podkreślać kobiecą sylwetkę, dając efekt urban chic. Brzmi lekko i przyjemnie, jednak w rzeczywistości to wieloetapowy proces:od stworzenia spójnego projektu, poprzez wybór najlepszych jakościowo tkanin, po kontrolę wykończeń.Dla nas kluczowy jest ostateczny odbiorca.

GDZIE SZUKACIE INSPIRACJI DO NOWYCH PROJEKTÓW?
Z wszechobecnej pop kultury: filmów, nowoczesnego dizajnu i komiksów. HEROESQUE łączy zabawne slogany przedstawiając je w nowoczesny i charakterystyczny pod względem wizualnym sposób. Bawimy się formą graficzną łącząc ją z dobrze skrojonymi formami basic. Mamy mnóstwo pomysłów!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj