NOWY REALITY SHOW BLOGERKI ŚWIATA MODY NA KANALE E!

Nowa seria programów reality, która odsłoni kulisy codziennego życia najsłynniejszych blogerek modowych w Australii będzie miała swoją premierę w niedzielę 4 stycznia o godz. 21:00 na kanale E! Entertainment Television.

 W programie biorą udział najważniejsze i niezależne australijskie blogerki zajmujące się nie tylko tematyką mody, lecz także urody czy lifestyle’u. Kamera, która  stale towarzyszy dziewczętom uchwyci każdy, nawet nawet najdrobniejszy szczegół i uwieczni każdy moment ich życia. Blogerki występujące w programie to:

Amanda Shadforth, Oracle Fox

Kate Waterhouse, KateWaterhouse.com

Margaret Zhang, Shine By Three

Sara Donaldson, Harper & Harley

Zanita Whittington, Zanita

 

Wraz z uczestniczkami show odwiedzimy najważniejsze eventy modowe na całym świecie. Zobaczymy jak pozują do sesji zdjęciowej w ekskluzywnym hotelu Qualia Resort na Wyspie Hamilton. Przed nimi także prawdzie wyzwanie, jakim jest przygotowanie swojej pierwszej okładki magazynu. Dziewczęta poznają bliżej najważniejsze osobistości ze świata mody, takie jak Diane Von Furstenberg, Giuliana Rancic, Nicky Zimmermann, Alex Perry, Dion Lee czy Kim Kardashian.

Jednakże, bycie na szczycie listy najbardziej stylowych osób, to nie tylko zasiadanie w  pierwszym rzędzie na pokazach mody. Show Blogerki Świata Mody pokaże również to, co się dzieje za kulisami, pozwalając nam zajrzeć do prywatnego świata blogerek i zobaczyć z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się na co dzień.