Kolekcja włoskiego Domu Mody Casadei

W połowie listopada w salonie Moliera 2 pojawiła się damska kolekcja Casadei. Debiut na Moliera 2 to zarazem ponowna premiera tej marki, która przez kilka sezonów nie była dostępna w Warszawie.

Dom Mody Casadei oferuje luksusowe buty, produkowane ręcznie we Włoszech. Szpilki z charakterystycznym obcasem są obiektem pożądania kobiet na całym świecie oraz synonimem najwyższej jakości „made in Italy”. Kolekcja Casadei to synergia klasyki i najnowszych trendów oraz wygody superwysokich szpilek.

Co sezon w kolekcji Casadei można znaleźć kultowe, ponadczasowe modele – których nie da się pomylić z projektami innych Domów Mody – jak również propozycje, które wyznaczają nowe trendy w światowej modzie.

Casadei to jedna z ulubionych marek gwiazd, zarówno światowych, m.in.: Victorii Beckham, Jennifer Lopez, Evy Longorii, Kim Kardashian, jak i polskich, m.in.: Joanny Krupy, Anny Muchy czy Ewy Chodakowskiej.

Projekty Domu Mody Casadei będą dostępne w salonie Moliera 2 już w połowie listopada. Dołączą do innych światowych marek luksusowych oferowanych w butiku  jak m.in.: Christian Louboutin, Gianvito Rossi czy Valentino.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj