The Art of Celebration!

Koniec roku to czas niekończących się, specjalnych okazji. Firmowe imprezy, wieczorne spotkania w gronie przyjaciół, rodzinne Święta czy karnawałowe wyjścia nadają naszej codzienności nieco inny rytm. Jak podkreślić je odpowiednim strojem, pozostając zarazem sobą i nie rezygnując z ulubionych fasonów? W Tatuum znamy na to odpowiedź.

Grudniowy lookbook marki to kwintesencja swobodnej elegancji dla niej i dla niego, idealnej na specjalne okazje. Bazą kolorystyczną linii świątecznej jest ponadczasowa czerń, która nie wydaje się nudna dzięki zastosowaniu licznych efektów specjalnych. Rozjaśniają ją propozycje w odcieniu ciepłego beżu, najczęściej ze srebrzystą poświatą oraz twarzowe tony złamanej bieli. Wykorzystane tkaniny i dzianiny doskonale podkreślają wyjątkowość okazji dzięki odpowiedniej jakości oraz starannie dopracowanym wykończeniom. W deseniach wykorzystano wszechobecny efekt połysku, a także optyczne złudzenie lśniących świateł. Aplikacje, zdobienia typu hot-fix, nadruki czy domieszka metalicznych nici sprawdzą się w blasku świec i nie tylko.

Połączenie prostoty oraz sprawdzonych krojów z odświętnymi efektami w materiałach gwarantuje komfort. Ten z kolei sprawia, że czujemy się zrelaksowani, a dzięki temu – piękniej wyglądamy.  I o to właśnie chodzi! Dodatkowo, w okresie przedświątecznym w salonach Tatuum na Klientów czekają liczne oferty specjalne i promocje. Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj