Vippi – czapki na mrozy… i nie tylko

Nieuchronnie zbliżające się chłody skłaniają nas do przejrzenia szaf i schowków i wyciągnięcia z nich cieplejszej garderoby. To dobry czas, żeby zrobić remanent i sprawdzić, czy nie brakuje nam niczego na nadchodzące chłodne pół roku. Nawet jeśli wydaje się nam, że mamy wszystko, to może warto odświeżyć zasoby o nowe, wesołe i modne dodatki?

Kto powiedział, że czapka sprawdza się jedynie w największe mrozy? Podobnie jak każdy inny uzupełniający element garderoby – może stanowić ciekawe dokończenie stylizacji, nawet jeśli temperatura zewnętrzna waha się jeszcze w granicach kilkunastu stopni. Każdy sezon rządzi się swoimi prawami, ale nie trzeba wymieniać całej szafy, aby podkreślić, że lubimy być na czasie i kochamy bawić się modą. Wystarczy postawić na niedrogie, ale pomysłowe elementy, które rozchmurzą nawet najsmutniejsze dni.

Kolorowy zawrót głowy.

W tym sezonie projektanci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich preferujących aktywny tryb życia i lansują dla nich kolorowe czapki typu beanie, które są ciekawą i wesołą alternatywą dla tradycyjnie stonowanych nakryć głowy. Zaskakują kontrastami, łącząc ze sobą żywe kolory i geometrycznie odcinając wzorzyste tkaniny od gładkich. Na topie są ornamenty rodem z bizantyjskiego orientu i te naśladujące wzory fraktalne. Brzmi niezwykle skomplikowanie, za to wygląda… po prostu bajecznie! W tym roku rodziny będą mogły wspólnie zaszaleć, mama i córka podkreślają swoje stroje miękkimi, wygodnymi i korespondującymi ze sobą nakryciami głowy. Te w wesołych kolorach – szafirowym i malinowym – przełamujących jesienną pluchę, oraz te złoto czarne, dodające sportowej elegancji każdej stylizacji proponuje marka Vippi Design, prezentując kilka modeli w najnowszej kolekcji. Oryginalne wstawki z nadrukiem doskonale komponują się z ubraniami z kolekcji tej marki. Doskonałe wykonanie, naturalne materiały najwyższej jakości oraz niewielka ilość sztuk w każdym rozmiarze zagwarantują niepowtarzalność na długi czas.