Otul się w Tatuum

Masz ochotę owijać się w miękkie i ciepłe dzianiny, gdy za oknami wieje zimny wiatr? Na przekór szarej aurze chcesz nosić jasne kolory oraz motywy kwiatowe także jesienią? W Tatuum mamy dla Ciebie wszystko, czego potrzeba, by poczuć się ciepło i wyglądać trendy.

Miękkie swetry stanowią podstawę jesiennej garderoby. Proste modele ze szlachetnych dzianin o starannie dobranym składzie królują w kolekcji, gwarantując dobry wygląd w każdej sytuacji. Wiele z nich przyciąga uwagę przemyślanymi detalami – niebanalnymi guzikami, efektami mélange czy „pieprz z solą”. Na szczególną uwagę zasługują także propozycje utrzymane w jasnych, pastelowych odcieniach. Pełnego efektu otulenia nie da się osiągnąć bez ciepłych szali czy czapek. W kolekcji Coyoco/Tatuum znajdziesz wiele różnorodnych modeli, do których można dobrać pasujące czapki. Niebanalne desenie, gładkie sploty zdobione kontrastową włóczką czy koronkowe wstawki to efekty specjalne, gwarantujące unikalność.

Od poniedziałku (13 października) w salonach Tatuum i na www.eshop.tatuum.com rusza akcja Otul się, obejmująca wszystkie swetry, szale oraz czapki z nowej kolekcji. W jej ramach produkty z wymienionych grup asortymentowych kupisz o 20% taniej. Nie wahaj się więc i śmiało otulaj tyloma warstwami stylowych dzianin Tatuum, na ile masz ochotę…