Spacer po Paryżu czyli pierwsza kolekcja stworzona przez Sarenzę!

Buty sprawiają, że nasze serca biją szybciej. Właśnie z pasji i miłości do butów powstała pierwsza kolekcja zaprojektowana przez Sarenzę dla współczesnych kobiet, które kochają buty równie mocno jak my.

Sarenza przygotowała kolekcję, która sprosta wymaganiom modnych i kochających wyszukany styl kobiet. Każda para tworzona jest z niezwykłą starannością i dbałością o detale. W swojej debiutanckiej kolekcji marka zaprezentowała 80 modeli butów. Wszystkie modele dostępne w kolekcji są projektowane i testowane w Paryżu.

Kolekcja Jesień-Zima 2014 opiera się na pięciu podstawowych trendach. Każda para dostępna w kolekcji jest unikalna i odzwierciedla najlepszy design połączony z niezwykłą dbałością o detale, począwszy od doboru skór, poprzez wykończenia, a skończywszy na łączeniu różnorodnych materiałów i nadruków.

Kolekcja koncentruje się na pięciu motywach przewodnich, ilustrujących charakterystyczne paryskie dzielnice. Pierwszym przystankiem jest Rue des Dames, z podmiejskimi wpływami zaadaptowanymi do wielkomiejskiego stylu. Ten motyw oferuje surowe skóry i ciepłe botki.

Sarenza odważnie oddaje także atmosferę paryskiego Bataclan: rockowe motywy z klamrami, zamkami i suwakami. Tuż po zachodzie słońca zakładamy wysokie obcasy i przenosimy się do Parc Monceau. To nie koniec! Pragnienie przygód i chęć odkrywania niezbadanych terenów prowadzi nas do Parc des Buttes Chaumont. Tutaj najlepszym wyborem będą botki z folkowym i etnicznym motywem idealnie nadające się na warunki off-road.


A na koniec…. buszowanie w męskiej szafie, czyli wizyta przy Rue du Cherche Midi. Nonszalancja i męskie inspiracje zostały doskonale zaadaptowane przez kobietę, która uwielbia bawić się modą i stylem, ale zawsze jest sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj