Precyzja i funkcjonalność

Wellensteyn to niemiecka marka, która do perfekcji opanowała produkcję najwyższej jakości okryć wierzchnich. Zastosowanie niezawodnych materiałów, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo to cechy, którymi firma wypracowała sobie silną pozycję na rynkach europejskich. Kurtki Wellensteyn to wybór dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają produktu doskonałego.

Historia firmy rozpoczyna się 60 lat temu w Hamburgu, gdzie Adolf Wuttke, założyciel firmy, szył uniformy robocze dla pracowników. Wykonane z ciężkiego, woskowanego płótna    żeglarskiego, były niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne. To doświadczenie pozwoliło mu stworzyć markę, której cechą charakterystyczną jest wysoka jakość i funkcjonalność. Choć produkty nie mają obecnie nic wspólnego z odzieżą roboczą, są w równym stopniu niezawodne i stanowią gwarancję jakości.

Kurtki Wellensteyn to dbałość o każdy, najdrobniejszy szczegół. Charakterystyczne detale wyróżniają markę i czynią ją jedyną w swoim rodzaju. Nowoczesna technologia i precyzja wykonania w połączeniu z najnowszymi trendami, to zestaw, który jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. W kolekcji dominują wyważone zestawy kolorystyczne, w których szarości, czernie, brązy i beże, ożywiają przebłyski intensywnej żółcieni i korespondującej z logo firmy – czerwieni.

Firma Wellensteyn koncentruje całą swoją uwagę wyłącznie na produkcji okryć wierzchnich, co pozwala jej osiągać najwyższą jakość produktów, które są przemyślane w każdym detalu. Nic dziwnego, że marka zajmuje czołowe miejsce wśród producentów europejskich, a jej popularność nieustannie rośnie. Kurtki można kupić w nowo-otwartym concept store przy ulicy Kopernika 6 w Warszawie.