Wygodna kobiecość – Midori Feminine Fashion

Ubrania z nowej jesienno-zimowej kolekcji MIDORI są jak powiew świeżości w zwykle ponurej garderobie na chłodne dni.

Dominują w niej wygodne i zarazem eleganckie sukienki z miękkich dzianin i szerokie spódnice z koła – tak, by każda klientka mogła znaleźć coś dla siebie. Obok modnego w tym sezonie motywu warkoczy wytłoczonych na tkaninie, będzie można znaleźć między innymi sukienki dresowe z kwiatowymi nadrukami czy sportowe materiały ozdobione kryształkami Swarovskiego. Właśnie nowatorstwo w łączeniu sportowych dzianin z eleganckimi elementami składające się na styl młodzieżowej elegancji jest tym, co przyciągnie oko wytrawnych znawczyń mody.

Nowością jest sposób, w jaki marka dostosowała do sukienek tkaniny piankowe, dotychczas wykorzystywane głównie do produkcji płaszczy. Hitem tej kolekcji jest również pomysłowe zastosowanie pikówek – ponownie stawiając na mariaż szyku i wygody, twórczynie zdecydowały się na użycie jej do uszycia spódnic i kurteczek. Prócz tego, ubrania posiadają nieprzerwanie od kilku sezonów modne wykończenia z ekologicznej skóry, które również dają efekt „przełamanej” elegancji.

MIDORI jak zwykle kładzie nacisk na  wykorzystywane materiały – miękkie dzianiny, gładkie, ale też wytłaczane we wzory, niejednokrotnie sprowadzane na indywidualne zamówienie firmy. To właśnie one są głównym gwarantem wysokiej jakości proponowanej odzieży.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj