Wygodna kobiecość – Midori Feminine Fashion

Ubrania z nowej jesienno-zimowej kolekcji MIDORI są jak powiew świeżości w zwykle ponurej garderobie na chłodne dni.

Dominują w niej wygodne i zarazem eleganckie sukienki z miękkich dzianin i szerokie spódnice z koła – tak, by każda klientka mogła znaleźć coś dla siebie. Obok modnego w tym sezonie motywu warkoczy wytłoczonych na tkaninie, będzie można znaleźć między innymi sukienki dresowe z kwiatowymi nadrukami czy sportowe materiały ozdobione kryształkami Swarovskiego. Właśnie nowatorstwo w łączeniu sportowych dzianin z eleganckimi elementami składające się na styl młodzieżowej elegancji jest tym, co przyciągnie oko wytrawnych znawczyń mody.

Nowością jest sposób, w jaki marka dostosowała do sukienek tkaniny piankowe, dotychczas wykorzystywane głównie do produkcji płaszczy. Hitem tej kolekcji jest również pomysłowe zastosowanie pikówek – ponownie stawiając na mariaż szyku i wygody, twórczynie zdecydowały się na użycie jej do uszycia spódnic i kurteczek. Prócz tego, ubrania posiadają nieprzerwanie od kilku sezonów modne wykończenia z ekologicznej skóry, które również dają efekt „przełamanej” elegancji.

MIDORI jak zwykle kładzie nacisk na  wykorzystywane materiały – miękkie dzianiny, gładkie, ale też wytłaczane we wzory, niejednokrotnie sprowadzane na indywidualne zamówienie firmy. To właśnie one są głównym gwarantem wysokiej jakości proponowanej odzieży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj