Akcja kurtka, płaszcz

W chłodnym sezonie to kurtki oraz płaszcze nadają charakter stylizacjom, dominując nad resztą elementów stroju. Dlatego też wybór okrycia wierzchniego jest istotną kwestia, którą najlepiej zająć się już teraz – na początku sezonu.

Wśród tegorocznych kurtek i płaszczy z oferty Tatuum znajduje się wiele modeli, które zasługują na specjalną uwagę. Są to propozycje o uniwersalnym charakterze, a więc idealne zarówno na co dzień, jak czas wolny czy weekend. Klasyczny, bardzo kobiecy płaszcz z modnym efektem „pieprz i sól” przyciąga uwagę doskonałej jakości materiałem, zawierającym aż 80% wełny. Można doskonale ożywić go za pomocą ciepłego, wełnianego szala w intensywnej barwie czy modnej czapki.  Inne Propozycje z wypełnieniem zawierającym 70% puchu  z kolei świetnie sprawdzą się wtedy, gdy słupek rtęci spadnie sporo poniżej zera. Wśród płaszczy warto także zwrócić uwagę na pikowane modele, które doskonale uzupełnią codzienny, miejski look.

Na cieplejszy początek jesieni Tatuum proponuje krótkie kurtki, która wyróżnia uniwersalny charakter, czyniący je odpowiednimi także do eleganckich czy klasycznych stylizacji. Projektanci zadbali o to, by mimo wypełnień i pikowania w oferowanych modelach damska sylwetka była odpowiednio podkreślona dzięki wykorzystaniu pasków. Kolorystyka stylowych, jesiennych i zimowych propozycji przyciąga uwagę, doskonale współgrając z resztą kolekcji marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj