Najnowsza kolekcja TOVY

Najnowsza kolekcja TOVY to doskonały wybór dla pewnych siebie, zdecydowanych kobiet, które cenią sobie ponadczasową i subtelną elegancję.

TOVA to istniejąca od 2011 roku polska marka, która stawia sobie za cel tworzenie prostych, klasycznych krojów, które można swobodnie łączyć ze sobą. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym ubrania doskonale współgrają z sylwetką.

W najnowszej kolekcji – Jesień/Zima 2014/2015 królują klasyczne zestawienia kolorystyczne, które podkreślają delikatne złote i srebrne wykończenia, nadające klasy i elegancji.

Dominujące w zestawie biele, szarości, granaty i czernie, przełamują akcenty intensywnego koloru – głęboki kobalt i magenta. Nie brakuje też wzorów w pepitkę i panterkę, korespondujących z biało czarnymi elementami kolekcji.

Tkaniny są bardzo przyjemne w dotyku, z całą pewnością zaspokoją potrzeby klientów, którzy za cel stawiają sobie wygodę.

Nowa kolekcja TOVY to doskonały wybór dla pewnych siebie, zdecydowanych kobiet, które cenią sobie ponadczasową i subtelną elegancję.

Stylowe i precyzyjnie wykończone koszule oraz spódnice ołówkowe, oryginalne i wygodne tuniki, ciepłe i wyszukane kolorystycznie swetry, płaszcze podkreślające sylwetkę, pozwalają stworzyć niepowtarzalną, zgodną z najnowszymi trendami, stylizację na każdy dzień tygodnia.

 

1 KOMENTARZ