KATIE HOLMES PIERWSZĄ GLOBALNĄ AMBASADORKĄ MARKI OLAY

Olay,  przedstawia nową ambasadorkę marki, aktorkę Katie Holmes. Gwiazda wystąpi w globalnej kampanii marki Olay „Your Best Beautiful
– Najpiękniejsza Ty”
, w której będzie zachęcać kobiety na całym świecie, by trwały w swoich postanowieniach i każdego dnia prezentowały najpiękniejszą wersję siebie i swojej skóry.

 Jestem bardzo szczęśliwa, że powierzono mi rolę globalnej ambasadorki marki Olay, powiedziała Holmes. Olay to marka, którą szanuję, darzę zaufaniem i w którą wierzę. Uwielbiam jej produkty oraz przesłanie, które kieruje do kobiet – aby każdego dnia prezentowały najpiękniejszą wersję siebie.

O marce Olay:

Marka Olay jest światowym liderem w pielęgnacji skóry. Cieszy się zaufaniem kobiet od ponad 60 lat. Dziś Olay kontynuuje swoją filozofię opartą na zrozumieniu zmieniających się potrzeb kobiet
i innowacyjnych rozwiązaniach w pielęgnacji skóry. Rezultatem tego połączenia jest wysoka jakość produktów, której oczekują współczesne kobiety. Dzięki Olay skóra ponad 80 milionów kobiet na pięciu kontynentach jest zdrowa i piękna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj