Jesień w sportowym rytmie Lacoste

W sezonie jesień/zima 2014 marka Lacoste prezentuje styl, w którym doszła już do perfekcji. Sportowa elegancja uzupełniona funkcjonalnością i doprawiona dobrą zabawą to doskonałe uzupełnienie każdej jesiennej garderoby. Dołącz do modnej paczki Lacoste i ciesz się wygodą!

Jesień kojarzy Ci sięz szaro-burym niebem i pogrążonymi w ciemnościach wieczorami? Lacoste odmieni Twoje podejście do tej najmodniejszej pory roku. Nasze najbardziej kultowe modele wyposażamy w oręże głębokich granatów orazradosnych błękitów iwzmacniamyprostą formą nawiązującą do francuskich korzeni marki – elegancji i sportu, którymi inspirował się sam René Lacoste.

Minimalistyczna forma przywodząca na myśl dostojność gry w golfa, wygoda użytkowania i radość z życia to nasze wyznaczniki dobrego, jesiennego stylu. Nowe modele Lacoste spodobają się aktywnym mieszkańcom wielkiego miasta, którzysą w ciągłym ruchu.Sztandarowe modele poddajemy w sezonie AW14 lekkiej metamorfozie podkręcając je bogatąkolorystyką. Efekt? Kolekcja, która jest czarująca w swej prostocie i uniwersalności.

Trajet, Jarmund, Thion i Sherbrooke to doskonali reprezentanci jesiennej kolekcji Lacoste. Sportstyle’owyTrajet udowadnia, że nawet jesienią nie trzeba rezygnować z lekkiej, wiosennej kolorystyki. Bardziej już zimowy Jarmund został wyposażony w miękką, puchową podszewkę – w sam raz na pierwsze mrozy. Miłośnikom minimalizmu i elegancji inspirowanych sportową aktywnością spodobają się proste modele Thion i SherbrookeOutdoor. Jesień zapowiada się wygodnie i stylowo!

Nowa, jesienna kolekcja męskiego obuwia Lacoste przywodzi na myśl czasy, w których słynny założyciel marki, Rene Lacoste, wyprzedzał innych projektantów swoją wizją nieskomplikowanej mody czerpiącej garściami ze sportu i elegancji. Pamiętamy o naszych korzeniach – dopełniamy je współczesnością.