Nowe otwarcia w Starym Browarze

Sinsay, Napapijri i Mia oraz Toys Box, Virgin Mobile Telakces.com i Itaka poszerzyły we wrześniu ofertę Starego Browaru.

Jesień w Starym Browarze rozpoczęła się bardzo intensywnie. Oprócz sześciu wspomnianych marek, których salony otwarto w pierwszej połowie września, do końca roku na klientów czeka jeszcze kilka nowości.

Aż trzy otwarcia w pierwszych dniach września miały miejsce w części Atrium: na powierzchni ponad 350 m2 otwarto cieszący się wielką popularnością wśród nastolatków Sinsay. Od kilku dni znajduje się tu także jedyny w Poznaniu monobrandowy butik marki Napapijri, a od weekendu działa wielkopowierzchniowy sklep z zabawkami Toys Box.

W Słodowni, tuż przy Dziedzińcu Sztuki, we wrześniu pojawił się autorski butik modowy Mia z kolekcjami Anny i Iwony Margańskich. Obecnie znajdziemy tu m.in. piankowe płaszcze, kamizelki czy spódnice, które są wykonane z oryginalnych tkanin i oparte na geometrycznych kształtach. To już czwarty butik polskich projektantów przy Dziedzińcu Sztuki. Można tu teraz kupić także projekty Natashy Pavluchenko, duetu Hector & Karger oraz biżuterię Anny Orskiej. Ze wszystkimi designerami, którzy prowadzą swoje salony w Starym Browarze, można spotkać się i omówić indywidualne zamówienie. Obok butików projektantów na Dziedzińcu funkcjonuje wielopoziomowy sklep COS. Działają tu również autorskie koncepty restauracyjne (Weranda Lunch & Wine, Le Targ Bistro & Bar, Art Sushi). Jeszcze w tym roku dołączy do nich kolejny nowatorski projekt bazujący na eko-produktach i filozofii slow-food.

Z początkiem września wzbogaciła się także oferta w części Pasaż Starego Browaru. Otwarto tu należący do grupy Virgin Mobile salon z akcesoriami i ogromnym wyborem „ubrań” dla telefonów Telakces.com oraz biuro podróży największego w Polsce touroperatora Itaka. Przypomnijmy, że w Starym Browarze działa także punkt sprzedaży innego cenionego w Europie organizatora wycieczek TUI.

Jeszcze we wrześniu w części Pasaż na powierzchni ponad 700 m2 planowane jest otwarcie multibrandowego Piazza di Moda z modą włoskich marek. W kolejnych miesiącach ofertę Starego Browaru ponadto wzbogacą m.in. butik cenionej wśród polskich gwiazd projektantki Lidii Kality, ekskluzywny LeChic oraz wnętrzarski House&More.