Funkcjonalna lekcja stylu, czyli jak dobrać bieliznę do typu osobowości

Zakupy to dla niektórych Pań prawdziwa przygoda. Twórczy żywioł, podczas którego dobierając poszczególne elementy stylizacji modowej, nie zapominamy również o pięknej bieliźnie. Jej wybór zależy jednak od preferencji każdej użytkowniczki. Dalia odkrywa – w ostatniej już odsłonie cyklu, naturę kobiety praktycznie kupującej tę intymna część garderoby.

Dusza prawdziwej zakupowej ekspertki przypomina naturę eksperymentatorki. Zabawa kolorem, fasonem czy wzorem towarzyszy jej wówczas podczas każdego wyboru. Zupełnie odmienny temperament przedstawia jednak Pani, która preferuje racjonalne podejście do kupna ubrań oraz bielizny.

 Kobieta praktyczna cechuje się przede wszystkim zdroworozsądkowym podejściem. Ceni bieliznę o nieskomplikowanych, najchętniej gładkich fasonach, pozbawionych zbędnych koronek lub haftów. Najważniejsze, by biustonosze i figi nie tworzyły efektu przytłoczenia swoją kunsztownością. Nie mogą skupiać na sobie zbytniej uwagi, a tym samym powinny być przede wszystkim funkcjonalne i wygodne, bo praktyczna Pani sięga najchętniej po eleganckie, jednolite i proste komplety. Minimalizm w dodatkach nie oznacza jednak, że nie zwraca uwagi na jakość materiałów, z jakich wykonano bieliznę. Ich gatunek oraz proste szycia muszą zapewnić, co najważniejsze komfort noszenia.

Z myślą o Panią preferujących praktyczny walor bielizny Dalia stworzyła modele Satine, będące hołdem w kierunku użytkowniczek o pragmatycznej naturze. W kolekcji znajdują trzy zestawy utrzymane w stonowanej kolorystyce. Dla Pań z mniejszym biustem autorskie konstrukcje marki typu push up tj. K14 i K16, usztywnione wkładem gorseciarskim – optycznie powiększą i uwydatnią biust. Konstrukcja K08 jest zaś wymarzoną opcją dla kobiet z dużą rozmiarówką. Całość wykonana z wkładu gorseciarskiego układa piersi i linię dekoltu w kształt tulipana, eksponując je wyraziście – tłumaczy Iwona Miklusiak, braffiterka firmy Dalia.

Praktyczna Pani docenia uniwersalne i ponadczasowe zestawienia barw. Klasyczna czerń oraz biel, jak również naturalny beż, są najchętniej przez nią wybierane. Dobierając bieliznę do ubioru, kieruje się zasadą jednakowych połączeń odcieni – czarny biustonosz zestawia z ciemnymi ubraniami, biały z jasnymi, zaś cielisty z neutralnymi kolorami całej stylizacji. To kwintesencja stylu godnego prawdziwie perfekcyjnej kobiety praktycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj