Nowa Kolekcja Empiku „Seksmisja”

Polska komedia stulecia niedawno obchodziła swoje 30. urodziny. Empik postanowił ponownie sięgnąć po najbardziej rozpoznawalne cytaty z kultowego filmu Juliusza Machulskiego i umieścić je na torbach, kubkach i brulionach w drugiej odsłonie kolekcji „Seksmisja”. Po przedstawionych w ubiegłym roku przebojowych „Ciemność, widzę ciemność” czy „Nasi tu byli!”, na przedmiotach użytku codziennego zobaczymy między innymi legendarne „Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi”, a także „Kopernik była kobietą!”.

Seksmisja – polska komedia science fiction w reżyserii Juliusza Machulskiego. Opowiada historię zahibernowanych w 1991 roku Maksa i Alberta, którzy budzą się w świecie pozbawionym mężczyzn. W 2008 roku Seksmisja została wybrana przez czytelników magazynu FILM Polską Komedią Stulecia..

Kolekcja Empiku odwołuje się do kultowego filmu, który na stałe zakorzenił się w polskiej popkulturze. Znajdziemy w niej: kubki ceramiczne z pokrywką, duże torby na ramię z zapięciem, oraz bruliony w formacie B5.

 

Projekty graficzne kultowych cytatów odpowiada studio Fajne Chłopaki.

Kolekcja „Kilerzy” będzie dostępna w salonach Empik oraz na empik.com już od 3 września.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj