Pierwszy Dzień Szkoły z Vippi Design

Czasy siermiężnych nylonowych fartuszków szkolnych z dopinanymi kołnierzykami mamy już dawno za sobą, w modzie szkolnej zapanowała dowolność. Niemniej pierwsze dni w szkole to nadal ogromne przeżycie – zarówno dla świeżo upieczonego ucznia , jak i dla jego rodziców

Pierwszy dzień szkoły to dzień szczególny, do zapamiętania na całe życie i żeby szkoła kojarzyła się wyłącznie pozytywnie, wiele zależy od tego, jaki zostanie wybrany strój na tę okazję. Dla chłopców sprawa jest raczej prosta: ciemne spodnie i biała koszula, ale dla dziewczynek…….. Tradycyjna spódniczka i biała bluzka z pewnością będą stosowne, ale czy spełnią wymogi dnia „szczególnego”?

W propozycja na rynku jest wiele alternatyw dla tradycyjnego stroju do szkoły na galowe okazje, chociaż ich jakość, cena i stylistyka często mijają się z oryginalnością i funkcjonalnością. Niezwykłą linię odzieży dla dziewczynek ( i ich mam) wprowadziła właśnie na rynek  marka Vippi Design, szyjąc proste w formie elementy garderoby, do dowolnego zestawiania poszczególnych części i kolorów.

Niebywale oryginalne wzory tkanin, nawiązujące nieco do folkloru zza wschodniej granicy, praktyczne fasony, często z kapturem, pozwolą stworzyć zestaw, w którym nasza pociecha będzie się czuła wyjątkowo, nie tylko w pierwszym dniu szkoły. Dla uzupełnienia i zabawy, do kreacji córki, każda mama może stworzyć identyczny zestaw dla siebie. Bo moda to zabawa, a szkoła  to…..przyjemność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj