W WOLA PARKU OTWORZY SIĘ PIERWSZY W POLSCE SALON KULTOWEJ FRANCUSKIEJ MARKI Z ODZIEŻĄ DLA MĘŻCZYZN DEVRED 1902

29 sierpnia 2014 roku w Centrum Handlowym Wola Park zostanie otwarty pierwszy w Polsce salon francuskiej marki Devred 1902, oferującej elegancką i swobodną odzież, obuwie oraz akcesoria dla mężczyzn. Sklep znajdzie się na parterze Wola Parku i zajmie powierzchnię ponad 130 m kw. Marka posiada 270 sklepów w 10 krajach na całym świecie.

Devred 1902 to marka z ponad 100-letnim doświadczeniem na rynku odzieży męskiej. W jej salonach znajdują się kolekcje prêt-à-porter, czyli gotowe do noszenia, które charakteryzuje bardzo korzystna relacja ceny do jakości. To znak rozpoznawczy tej marki, dzięki któremu zdobyła rzesze zwolenników na całym świecie. Oferta pierwszego sklepu Devred 1902 w Polsce jest skierowana do panów w wieku 25-45 lat, którzy mają własny styl i cenią wyrafinowane krawiectwo i różnorodność.

W salonie Devred 1902 w Wola Parku każdy mężczyzna będzie mógł wybrać spośród szerokiej gamy trzyczęściowych garniturów, które są wizytówką marki. Oprócz tego w ofercie sklepu znajdą się również spodnie, koszule, marynarki, a także T-shirty oraz obuwie i akcesoria – zarówno w stylu wizytowym, jak i mniej formalnym. Tak bogaty asortyment sprawi, że w jednym miejscu będzie można skompletować męski strój na różne okazje: do pracy, na spotkanie biznesowe, na weekend, wakacje lub wyjazd za miasto.

„Otwarcie pierwszego salonu naszej marki w Polsce to dla nas duże przedsięwzięcie organizacyjne, ale także ogromny sukces. Polska jest rynkiem o znaczeniu strategicznym dla międzynarodowego rozwoju naszej firmy, dlatego przygotowywaliśmy się do tego kroku bardzo starannie. Wierzymy, że salon Devred 1902 w Wola Parku spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców stolicy, a warszawiacy polubią naszą odzież równie mocno, jak wcześniej mieszkańcy Paryża czy Nicei” – powiedział Axel Armand, dyrektor generalny firmy Armax, dystrybutora marki Devred 1902.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj