GREY WOLF na szczytach Mongolskiego Ałtaju.

Marka odzieży dla kobiet GREY WOLF wspiera ludzi z pasją, którzy nie boją się realizować swoich marzeń. Dlatego zaangażowała się w wyprawę Watahy czyli Agaty Włodarczyk, Przemka Bucharowskiego i Diuny. Celem podróży było dotarcie do Ałtaju Mongolskiego. W malowniczych plenerach powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa prezentująca wzory z letniej kolekcji GREY WOLF.

Nie bez powodu na zdjęciach prezentowane są sukienki. Jest to najpopularniejszy asortyment marki. Idealnie skrojone pozwalają na podkreślenie atutów sylwetki. Są bardzo kobiece i jednocześnie wygodne. Podróżniczka, Agata Włodarczyk, mogła bez problemu poruszać się w  nich podczas pokonywania rowerowych i pieszych dystansów. Wiele wzorów uszyto bazując na naturalnych materiałach, takich jak len i bawełna.

Kobiece fasony, optymistyczne kolory, niebanalne wzory i nadruki – to określenia, które najlepiej charakteryzują najnowszą kolekcję marki GREY WOLF. Projektanci dedykują ją kobietom poszukującym indywidualnego stylu, łączącego nowoczesność z klasyką.

Oprócz sukienek w kolekcji GREY WOLF pojawiają się delikatne, miękkie swetry, dopasowane i luźne spódnice oraz wygodne spodnie.

GREY WOLF  proponuje w tym sezonie zróżnicowaną kolorystykę: od nasyconych, żywych barw po subtelne pastele. Nie zabraknie oczywiście typowo letnich akcentów: żółci, błękitu, zieleni.

GREY WOLF to propozycja dla osób, które stronią od masowości i bezkrytycznej pogoni za obowiązującymi trendami…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj