Wrangler jesień-zima 2014 Live In Denim

Live In Denim to nowa platforma produktów Wrangler dla kobiet: nowoczesna, stylowa, kobieca, dżinsowa. Na Live In Denim składają się trzy innowacyjne kolekcje – Shape Keeper, Silk Soft i Denim Spa. Wrangler ma dla Ciebie odpowiedni produkt na każdą okazję.

Shape Keeper

Wrangler stawia wyzwanie utracie elastyczności przez dżinsy. Od dziś możesz pożegnać się z wypchanymi kolanami i rozciąganiem się w pasie – w elastycznych włóknach dżinsów z linii Shape Keeper wykorzystano innowacyjną technologię, która sprawia, że spodnie zawsze powracają do swojego pierwotnego kształtu. W wersji Shape Keeper występują zarówno nowe super obcisłe rurki Jaclyn, jak i nowy fason Evalyn (regular-slim).

Silk Soft

Niespodzianka tkwi w dotyku. To autentyczne, elastyczne, wygodne dżinsy, które dzięki luksusowym zmiękczającym proteinom jedwabiu, stają się delikatniejsze w dotyku. Wypróbuj miękkość Silk Soft w fasonie Drew z prostą nogawką lub obcisłych biodrówkach Courtney.

Denim Spa

Dżinsy nawilżające: Spodnie z linii Denim Spa podczas noszenia nawilżają skórę nóg. Nowością w sezonie jesień-zima 2014 jest wykończenie z olejkiem arganowym. Olej arganowy pozyskiwany z ziaren rosnącego w Maroku drzewa arganowego to jeden z najskuteczniejszych na świecie środków nawilżających – dzięki dużej zawartości witaminy E i kwasów tłuszczowych, sprawia, że skóra promienieje. Denim Spa występuje w fasonach wąskich i obcisłych, między innymi w Jess (high-skinny) i Corynn (regular-skinny).

Adam Kakembo, wiceprezes ds. produktów i marketingu Wrangler EMEA, powiedział: „Stworzyliśmy nową generację damskich dżinsów odpowiadając na zapotrzebowanie konsumentek na innowacyjne produkty odpowiadające ich stylowi życia. W sezonie jesień-zima 2014 oferujemy dżinsy, które nie tracą fasonu, najbardziej miękkie dżinsy, jakie można sobie wyobrazić oraz dżinsy nawilżające. To piękna i pomysłowa kolekcja dla kobiet.”