DAMSKA KOLEKCJA KAZAR jesień-zima 2014/2015

Sezon jesienno-zimowy to elektryzujący czas dla wszystkich wielbicieli mody. Okres obfitujący w zaskakujące trendy, kompletnie inną od letniej kolorystykę i wzornictwo. W okresie jesienno-zimowym mamy doskonałą okazję, aby pochwalić się wyczuciem stylu, znajomością nowych tendencji, oryginalnością w łączeniu odcieni i materiałów. To także sprawdzian umiejętności dobierania dodatków do stroju.

Jesienią i w zimie, to właśnie buty i torebki wychodzą na pierwszy plan.Stają się nie tylko dodatkiem, ale kluczowym elementem stroju.

W dobie powrotu minimalizmu i surowych tendencji inspirowanych latami 90-tymi, akcesoria definiującały ubiór, podkreślają jego unikalny charakter, ozdabiają i wykańczają całość.

Nowa kolekcja Kazar to przemyślana kompilacja trendów, wysmakowanej elegancjii ekskluzywnego stylu. Pozwoli Ci doświadczać luksusu na co dzień.Wyselekcjonowane najwyższej jakości materiały, nowoczesny design i dopracowane detale stworzyły kolekcję, w której poczujesz się autentycznie i wyjątkowo.

Nowa jesienno-zimowa propozycja inspiruje bogatą kolorystyką: wyrafinowanymi odcieniami zieleni, zmysłowym burgundem i esencjonalną czerwienią.Szlachetnej kolorystyce towarzyszy modny design. W tym sezonie znów stawiamy na seksapil i pewność siebie.

Na uwagę zasługują smukłe noski tzw. pointed toe, pojawiające się w czółenkach, botkach i kozakach, które oznaczają powrót kobiecości    w modzie.  Mocnym trendem będą stabilne, słupkowe obcasy, dzięki którym będziesz doświadczać komfortu na co dzień. Zaskakujące fasony mokasynów,półbutów, sztybletów i trzewików sprawdzą się w nonszalanckich stylizacjach inspirowanych męskim stylem.

Przykuwające wzrok zwierzęce printy i tłoczenia, które zajmują silne miejsce w modzie, odnajdziesz w unikalnej, odważnej linii butów i torebek.

Tłoczenia imitujące krokodyla i boa będą rywalizowały o Twój wzrok z lśniącą naturalnym włosiem pony hair i kontrastowymi paskami zebry.Detale w postaci metalizowanych aplikacji, zapięć, dużych klamer i zamków, nadadzą wyrazisty charakter nie tylko butom i torebkom, ale całej Twojej stylizacji.

Wiemy, że jesteś wyjątkowa. Dlatego w Twoje ręce oddajemy równie wyjątkową kolekcję,która w każdym punkcie została zaprojektowana z myślą by akcentować kobiecość i Twój unikalny styl.