Plażowy must have!

Grzejąc się w promieniach letniego słońca, słuchając szumu morskich fal i podziwiając podniebne popisy mew latających tuż nad horyzontem nie zapomnij o odpowiedniej stylizacji! Piękne, eleganckie, zmysłowe… po prostu kobiece. Bransoletki i gronka Venis idelanie komponują się ze strojem kąpielowym, pareo i zwiewną, lekką sukienką czy przepaską. Urocze gronka ozdobią dowolny element Twojego stroju, możesz je doczepić do stroju kąpielowego, użyć jako ozdoby, gumki do włosów, naszyjnika czy breloczka.
1. W turkusach, i pastelach, czyli kompozycja Venis morskiej królewny. To zestaw niezwykle pasujący dla brunetek.

2. Dziewczęco, radośnie i uroczo, to kompozycja Venis z różem, fioletem, bielą, która podkreśli słodki smak wakacji. Szczególnie efektownie będą w niej wyglądały blondynki.

3. Tajemnicze, kuszące, w kolorach zachodzącego słońca to uniwersalny zestaw Venis, który sprawdzi się zarówno podczas plażowania jak i wieczornych spacerów. Piękne, ciepłe barwy szczególnie pasują szatynkom i paniom o rudych włosach.

Venis to polska marka eleganckiej biżuterii powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i unikatowych. Projektantką i właścicielką marki jest Anna Sękowska. Biżuteria artystki prezentowana była wielokrotnie na największych jubilerskich targach w Polsce m.in.: Amberif, Złoto, Srebro, Czas, Ambermart, Interstone oraz na wielu innych imprezach branżowych. Pojawiła się też w 2011 roku na wyborach Miss Poland in Holland, a w 2013 Venis na wyborach Miss Poland in Benelux. Wizytówką Venis są niezwykle efektowne, nasycone wieloma barwami kolie tworzone na zamówienie. W ofercie znajdują się też delikatne i eleganckie naszyjniki, wielobarwne bransoletki też z kamieni półszlachetnych z modnymi przywieszkami bransoletki oraz kolczyki. Klienci mogą indywidualnie dopasować rozmiar, rodzaj kamieni i przywieszki. W ofercie marki znajduje się również biżuteria ze szkła Murano oraz metaloplastyka. Artystka realizuje również indywidualne zamówienia na naszyjniki, bransoletki i kolie wykonane z kamieni półszlachetnych.