Polska skandalistka Luxuria Astaroth na okładce PLAYBOY’a

W majowym wydaniu: dodatek „Kreator”, treści w rozszerzonej rzeczywistości i polska skandalistka Luxuria Astaroth na okładce Playboya

05_playboy_2014 2014_04_04_Playboy_Luxuria_promo

W majowym PLAYBOY U Na okładce: polska skandalistka Luxuria Astaroth

A w numerze:

Specjalny dodatek „Kreator” – 72. strony o męskim stylu! To unikalna publikacja na rynku wydawniczym, prezentująca przegląd najnowszych trendów na nadchodzący sezon, w klasycznym, męskim wydaniu. Tym razem „Kreator” prezentuje jeden dzień z życia mężczyzny – od pobudki po romantyczną kolację z finałem w stylu playboya. Dodatek zawiera liczne inspiracje, jak powinien ubierać się nowoczesny mężczyzna. A na deser „obiekty pożądania Playboya”, czyli przegląd nowości ze sklepów, którym warto poświęcić uwagę.

Treści w technologii „rozszerzonej rzeczywistości” – dostępne dzięki darmowej aplikacji TAP2C (aplikacja na smartfony i tablety w systemie Android i IOS dostępna w App Store i Google Play).

Wywiad ze Stanem Lee – Spider-Man, X-Meni, Hulk, Iron Man i Fantastyczna Czwórka mają jednego ojca. Jest nim Stan Lee, który tworząc komiksowe postaci dla wydawnictwa Marvel, wymyślił tych i wielu innych superbohaterów. Co więcej, choć były to postaci rysunkowe, on dodał im głębię. Psychologiczną. PLAYBOY rozmawia z prawdziwym superbohaterem amerykańskiego komiksu, który mając 91 lat na karku nadal zachwyca poczuciem humoru.

„To ciekawe – przed laty w waszym magazynie zastanawiano się, czy zrobić wywiad ze mną, ale chyba uznaliście, że jeszcze nie pora. Jeden z redaktorów stwierdził: „Znamy Stana Lee, kochamy go. Stan jest kumplem Hefa. Ale Spider-Man jest bardziej znany”. Czy nasze spotkanie oznacza, że w końcu przerosłem Spider-Mana?” – mówi Stan Lee dla „Playboya”.

Rozmowa z Łukaszem Misiukanisem – twórcą Socializera, największej agencji social media w tej części Europy. Jeśli masz konto na Facebooku, to z całą pewnością on na nim zarabia – i to miliony!

„Deklaruję, że w okresie obowiązywania niniejszej umowy nie polecę w kosmos.”, czyli najdziwniejsze zapisy w piłkarskich kontraktach.

Tata Kazika w Paryżu. Tylko w PLAYBOYU przedpremierowy fragment biografii Stanisława Staszewskiego „Tata mimo woli”.

Wino na okrągło? Czym tak naprawdę zajmują się sommelierzy: jak zostać sommelierem i ile można zarobić.

Czego nie robić w łóżku? Felieton Aleksandry Różdżyńskiej

Trzecia i ostatnia część zdjęć wyróżnionych w konkursie Fotoerotica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj