Srebro od Glitter’a

Wiosną, kiedy nadchodzi czas pozbycia się płaszczy, czapek i rękawiczek, możemy wreszcie należycie wyeksponować biżuterię.

Pomóc nam w tym może marka Glitter, która przygotowała szeroki wachlarz produktów biżuteryjnych – pierścionki, naszyjniki, bransoletki, zegarki.

Z pewnością w wiosennych stylizacjach, zarówno w tych na co dzień, jak i na specjalne okazje, sprawdzi się biżuteria w kolorze srebrnym.

Glitter łączy materiały, wykorzystuje różne inspiracje i motywy, dzięki czemu pokazuje, że srebrna biżuteria nie musi być przewidywalna.

W kolekcji możemy znaleźć błyszczące bransoletki z perłami, niezwykle wzorzyste kolczyki czy okazałe naszyjniki, obok których trudno przejść obojętnie.

Znajdzie się coś także dla fanek stylu minimalistycznego: drobne kolczyki z perłami, naszyjnik z okrągłym wisiorkiem czy delikatny ale efektowny pierścionek złożony z dwóch cienkich skrzyżowanych obrączek. Glitter oferuje także zegarki w kolorze srebra, stanowiące doskonałe połączenie funkcjonalności z ciekawym designem.

Srebrny kolor na pewno nie zawiedzie w tym sezonie, a szeroka oferta produktów marki Glitter pozwala znaleźć coś dla siebie nawet najwybredniejszym. Poszczególne modele różnią się stylem, jednak łączy je jedno: wszystkie stanowią doskonałe uzupełnienie stylizacji i podkreślają jej charakter.