Podróżowanie w wersji deluxe. Nowa kolekcja włoskich walizek Roncato

Roncato UNO ZIP ART (1)Planowanie wakacyjnego wyjazdu rozpoczynamy od wyboru kierunku podróży i zarezerwowania terminu urlopu w pracy. Kolejnym krokiem w przygotowaniach do wymarzonych wakacji jest wybór bezpiecznego i trwałego bagażu, który nie zawiedzie nas podczas urlopu jak i później, w trakcie kilkudniowych wypadów za miasto. Z myślą o potrzebach najbardziej wymagających podróżnych, włoska firma Valigeria Roncato przygotowała nową kolekcję walizek i toreb podróżnych na sezon 2014.

UNO ZIP Deluxe – bagaż dla wymagających

Kolekcja bagażu Roncato UNO ZIP Deluxe to elegancja połączona z wyrafinowanym designem w kolorze szampana. Inspiracją do stworzenia tej kolekcji walizek była moda retro zinterpretowana w nowoczesny sposób. Bagaż wykonano z ultralekkiego polikarbonu wykończonego brązowymi elementami ze skóry naturalnej. Design i funkcjonalność to znaki rozpoznawcze kolekcji UNO ZIP Deluxe. Doskonale zorganizowane wnętrze z wieloma kieszeniami pozwala na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy nawet w najdłuższą podróż. Roncato Uno Zip Deluxe to bagaż zapewniający komfort dla najbardziej wymagających podróżnych.

Sztuka podróżowania z UNO ZIP ART

Sztuka spotyka codzienność w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Jednym z nich było stworzenie przez markę Roncato limitowanej kolekcji walizek UNO ZIP Art z pracami młodych, włoskich artystów. Obecny sezon należy do twórcy street art Alessio – B, który tworzy grafiki wyrastające z połączenia personalnych inspiracji artysty z ikonami współczesnej popkultury. Obrazy są drukowane na walizkach wyrafinowaną techniką odporną na uszkodzenia i ścieranie, co obok wysokiej jakość technicznego wykonania gwarantuje jej trwałość i niezawodność walizki. Stylowe walizki Roncato UNO ZIP Art to małe dzieła sztuki, które z przyjemnością zabierzemy na wakacyjny wyjazd.

UNO SL – innowacja w służbie bezpieczeństwa

Roncato UNO SL to flagowy bagaż z kolekcji produktów Valigeria Roncato. Kolekcja UNO SL to jedyne na świecie walizki powstałe z połączenia polipropylenowej ramy z poliwęglanową skorupą. Bagaż ten powstał dzięki innowacyjnemu konceptowi włoskich projektantów, którzy stworzyli walizkę wytrzymałą, maksymalnie lekką oraz bezpieczną. Każda walizka jest wyposażona w zamek szyfrowy oraz zapięcie TSA, które jest szczególnie przydatne w trakcie podróży do USA. Konstrukcja UNO SL jest chroniona dwunastoma międzynarodowymi patentami: produkcyjnymi, technicznymi i funkcjonalnymi, co dowodzi jej unikalnej konstrukcji i gwarantuje wytrzymałość w trakcie podróży.

Lekkie i wytrzymałe walizki UNO ZIP

Roncato UNO ZIP to najlżejsze walizki z kolekcji Valigeria Roncato. Jest to bagaż łączący lekkość, elastyczność i wytrzymałość, której oczekują osoby udające się na wakacyjny wyjazd. Walizki UNO ZIP są zamykane na suwak zintegrowany z szyfrowym zapięciem i zabezpieczeniem TSA, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo bagażu w trakcie podróży. Wyrafinowany design oraz szeroka paleta kolorystyczna walizek pozwala na zaspokojenie gustu najbardziej wymagających podróżnych.

O Valigeria Roncato

Valigeria Roncato to marka najwyższej jakości bagażu podróżnego, teczek, walizek, toreb, portfeli i akcesoriów podróżnych. Bagaż Roncato produkowany jest we Włoszech z najwyższej jakości materiałów z użyciem nowatorskich i zaawansowanych technologii. Każdy produkt marki charakteryzuje nowoczesny design i staranne wykończenie, które zapewniają użytkownikom komfort i bezpieczeństwo podróży. Bagaż Valigeria Roncato jest dostępny w oficjalnym sklepie online marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj