Look modelek podczas Półfinału 6. edycji Fashion Designer Awards

Konkurs Fashion Designer Awards jak co roku szczyci się bardzo starannymi przygotowaniami do pokazów. Organizatorzy współpracują z najlepszymi teamami wizażystów i stylistów. Modelki by pokazać się w kreacjach półfinalistów przygotowują się do tego przez cały dzień.

Dzień modelki podczas przygotowań do półfinału zazwyczaj zaczyna się próbami choreograficznymi i przymiarkami. Po dograniu wszystkich outfitów modelki przechodzą w ręce wizażystów i stylistów włosów. W tym roku nawiązując do tematyki lat 20-tych i 30-tych styliści wykreowali look włosów bardzo klasyczny: gładkie włosy spięte na dole w kucyk.

By cały look mógł współgrać ekipa marki Avon pod nadzorem Hanny Knopińskiej – oficjalnej makijażystki marki, wypracowała makijaż półfinałowy, który jest jednocześnie połączeniem nowych trendów a także odniesieniem się do tematyki FDA, czyli lat 20-tych i 30-tych. W tym sezonie Avon proponuje makijaż świeży i kobiecy, bardzo mocno nawiązujący do obecnego trendu – makijażu ust w odcieniach pomarańczy.

„Postanowiliśmy położyć nacisk na wyrazisty makijaż ust, bo świetnie podkreśla zarówno urodę jak i stylizacje kobiet” mówi Hanna Knopińska oficjalna makijażystka marki Avon.

Jak się okazuje w tym sezonie marka Avon wypracowała także swój system na rozświetlenie twarzy. Uzyskuje się go poprzez nałożenie cieniutkiej warstwy podkładu oraz rozświetleniem szczytów kości policzkowych za pomocą złotego, opalizującego cienia do powiek. Same policzki warto podkreślić brzoskwiniowym różem.

Starannie przygotowany makijaż utrwala się specjalną mgiełką fixującą firmy Avon, Dzięki takiej mgiełce make up wygląda nieskazitelnie cały dzień a modelka na wybiegu zachwyca świeżością i blaskiem niezmęczonej cery.

Uzupełnieniem stylizacji modelek były buty Kazar. Klasyczne czółenka w kolorze czarnym bądź beżowym.

PARTNERZY: Whirlpool, Złote Tarasy, Avon, Kazar, H15 Boutique Apartments, Rclinic, Enter Air, MSKPU, Wella Professionals

MEDIA PATRONI : Viva Moda, Viva, Flesz, Party, Kmag, Lamode.info, Ro style&life, Vumag.pl, polki.pl, fleszstyle.pl, Radio Pin