Wspólny pokaz Evy Minge i antbag by ania na Cannes Shopping Festival

Podczas XI edycji Cannes Shopping Festival będziemy mieli okazję zobaczyć kreacje Evy Minge uzupełnione najnowszą kolekcją torebek antbag by ania.

antbag by ania (16)Już w świąteczny weekend rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie, na które czekają wielcy projektanci i wszyscy miłośnicy mody. W dniach od 18 do 21 kwietnia br. w słynnym Palais des Festivals odbędzie się XI edycja uznanego w świecie Cannes Shopping Festival. W obszernym programie tego prestiżowego przedsięwzięcia, obejmującym pokazy mody, tematyczne wieczory i porady designerów, znajduje się wiele polskich akcentów. Jednym z nich będzie wspólny pokaz ekskluzywnych sukni zaprojektowanych przez Ewę Minge i najnowszych torebek marki antbag by ania. Projekt ten, w ramach tak renomowanego festiwalu, stanowi wyraz uznania dla ikony polskiej mody i wyróżnienie rozwijających się projektantów. Dzięki wspólnej prezentacji tych kolekcji będziemy mieli okazję zobaczyć kreacje Ewy Minge uzupełnione najnowszą kolekcją torebek antbag by ania. Udział polskich designerów w tak znamienitym Cannes Shopping Festival potwierdza, że na dobre weszli oni już w skład światowej czołówki, a tworzona nad Wisłą moda z roku na rok staje się coraz bardziej konkurencyjna.

Więcej informacji na stronie: http://cannesshoppingfestival.com.pl/

antbag by Ania to ekskluzywne damskie torby, akcesoria i dodatki o niepowtarzalnym wzornictwie. Autorskie produkty antbag wykonane są z najwyższej jakości skór i materiałów pochodzenia włoskiego. Torebki i akcesoria wykonywane są ręcznie w technologii „hand made”, przez doświadczonych europejskich kaletników, co gwarantuje jakość wykończenia na najwyższym poziomie. Marka antbag by ania charakteryzuje się prostotą formy oraz minimalizmem z akcentem awangardy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj