Powitaj doskonałą, gładką cerę z pudrem Halo Hydrating Perfecting Powder

Halo_Light-Medium_final_BLAZdrowa, młodzieńczo wyglądająca i nawilżona cera z pomocą pudru? To możliwe! Smashbox opracował rewolucyjny Halo Hydrating Perfecting Powder o doskonałym działaniu, który w wyjątkowy sposób minimalizuje oznaki starzenia się skóry. Badania kliniczne wykazują, że 10 minut po aplikacji następuje 33% zmniejszenie widoczności zmarszczek wokół oczu. Po 6 tygodniach stosowania widoczność drobnych zmarszczek i bruzd zmniejsza się o 67%. Zaawansowana formuła, składająca się ze złota, 48 minerałów, 11 aminokwasów oraz intensywnie działających peptydów poprawia kondycję skóry.

W przeciwieństwie do większości pudrów, które są suche, opatentowany system nawilżania HALO zapewnia przez cały dzień nawilżenie i pomaga uzyskać promienną oraz zdrową cerę. Przekręć wieczko innowacyjnego opakowania, które pozwala na zużycie tylko takiej ilości, jaka jest potrzebna – dzięki temu można uniknąć zabrudzeń i niedogodności typowych dla sypkich pudrów. Nałóż puder HALO za pomocą dołączonego pędzla Kabuki Brush zapewniającego perfekcyjne wykończenie.

Fakty:

Rewolucyjna formuła nawilżająca, która w wyjątkowy sposób minimalizuje oznaki starzenia się

48 naturalnych minerałów, czyste złoto, 11 aminokwasów oraz intensywnie działające peptydy o działaniu przeciwstarzeniowym

Witaminy i antyoksydanty, w tym jagody Goji, chroniące przed wolnymi rodnikami

Opatentowana technologia hydrożelu zapewniająca długotrwałe nawilżenie i promienne wykończenie

Rewolucyjny element dozujący ułatwia stosowanie pudru prasowanego i zapewnia promienne wykończenie bez zabrudzeń w przypadku użycia pudru sypkiego.

Nie zawiera tłuszczu, talku ani parabenów

W komplecie ze specjalnie zaprojektowanym pędzlem KABUKI BRUSH ułatwiającym precyzyjną aplikację

Wskazówki dotyczące stosowania:

Przekręć dozownik, aby uzyskać porcję pudru wystarczającą dla jednej aplikacji. Zanurz pędzel KABUKI BRUSH w pudrze, a następnie rozprowadź go na twarzy, by uzyskać efekt promiennej i zdrowej cery.

Dostępne odcienie:

Porcelanowy (Fair); Jasny (Light); Średni (Medium); Ciemny ( Dark)

Pojemność:19 g

Cena: 235 PLN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj