Wiosenna zmiana wizerunku z marką Perwoll !

image descriptionJuż 30 marca w drogerii Rossmann w Poznań City Center odbędzie się niezwykłe wiosenne wydarzenie. Od godz. 11.00 do 20.00 na miłośniczki mody czekają liczne atrakcje, w tym warsztaty z Mają Sablewską, znaną doradczynią wizerunkową i ambasadorką marki Perwoll.

Która z nas nie chce na wiosnę zmienić swojego wizerunku i wyglądać olśniewająco? Kolorowe, wyraziste ubrania „kuszą“ nas z szafy już od końca zimy. Marka Perwoll, która pozwala im zachować świeże, intensywne kolory i piękny zapach, postanowiła odpowiedzieć na te potrzeby, zapraszając wszystkie panie na modowe warsztaty ze swoją ambasadorką.

Maja Sablewska to doradczyni wizerunkowa wielu gwiazd, autorka książek o modzie i stylu życia, projektantka i prezenterka telewizyjna. Krótko mówiąc – autorytet w świecie mody. Na spotkaniu z ambasadorką marki Perwoll będzie można porozmawiać o modzie, trendach i stylizacjach na najbliższy sezon.

Ponadto, od 11.00 do 15.00, goście marki Perwoll będą mogli spotkać się z wizażystami i stylistami, a także wziąć udział w wielu konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W drugiej części dnia w czasie wywiadu Maja Sablewska zdradzi sekrety wiosennych trendów.

Jeśli jesteś w Poznaniu, planujesz wybrać się tam w najbliższy weekend albo jeszcze nie masz planów, serdecznie zapraszamy na wiosenne warsztaty wizerunkowe z marką Perwoll!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj