Nowa Wodzianka Kuby Wojewódzkiego – Sonia Wesołowska

tap2c_qrcode_template PLAYBOY_O4_14 PROMOKwietniowe wydanie z treściami w rozszerzonej rzeczywistości i Nową Wodzianka na okładce

W kwietniowym PLAYBOY U

Na okładce: Nowa Wodzianka Kuby Wojewódzkiego – Sonia Wesołowska, a wewnątrz pikantny pictorial ze wszystkimi 3 finalistkami konkursu!

A w numerze:

Treści w technologii „rozszerzonej rzeczywistości”

Dzięki darmowej aplikacji TAP2C (aplikacja na smartfony i tablety w systemie Android i IOS dostępna w App Store i Google Play – pobierana za pomocą kodu umieszczonego na okładce) czytelnicy będą mogli korzystać z dodatkowych treści tj: filmiki z sesji, zdjęcia, trailery, filmiki pokazujące jak działają gadżety itp. Aby móc obejrzeć przygotowane materiały należy po pobraniu aplikacji skierować telefon lub tablet na zdjęcia wydrukowane wewnątrz magazynu oznaczone specjalnymi znacznikami (tapy).

Wywiad z Marianem Opanią. Z jednym z najwybitniejszych polskich aktorów rozmawiamy o wspaniałej Małgorzacie Braunek i Pigmalionie Kutzu, błędach młodości, feministkach, rzeźbieniu Jennifer Lopez w drewnie, rybołówstwie, „gejowskiej” przeszłości oraz o bitkach w obronie czci i honoru.

20 pytań do: Bradleya Coopera.

PROFIL: Dieter Meier z Yello, milioner z poczuciem humoru, wydaje solowy album.

Legalna marihuana w USA. Na razie w Kolorado. Przeczytajcie jak z bliska wygląda ten „eksperyment w Denver”.

Playmate Britt Linn, która wygląda niczym sobowtór Miley Cyrus.

Bogate wnętrza, czyli co niezwykłego mają samochody w środku.

oraz

Druga część zdjęć wyróżnionych w konkursie Fotoerotica.