Zastrzyk energii w butach Merrell Bare Access Arc 3

merrell_bare_access_arc_3Uwolnij wewnętrzną energię i zacznij biegać naturalnie! W sezonie wiosna-lato 2014 marka Merrell proponuje nowy minimalistyczny model do biegania dla kobiet Bare Access Arc 3.

Obudź w sobie duszę sportowca i wyjdź za zewnątrz! Wystarczy założyć słuchawki i odtworzyć ulubioną playlistę, a nogi same Cię poniosą. Merrell Bare Access Arc 3 charakteryzują się zerową różnicą poziomów pomiędzy palcami a piętą, co sprawia, że stopa układa się w sposób naturalny. Dzięki 8-milimetrowej piance buty nadają się do biegania po szosie, a także w niewymagającym terenie. Potrzebujesz dodatkowej motywacji? Nowa sportowa garderoba czy trening z przyjaciółką będą dodatkową zachętą do biegania.

Czarne Bare Access Arc 3 to klasyczna propozycja. Nie obawiaj się, twój strój nie musi być monotonny! Możesz zaszaleć z dodatkami! Różowa koszulka funkcyjna, kolorowe szorty czy chusta sprawią, że będziesz wyróżniać się na ścieżce. Cienka wodoodporna kurtka w neonowym odcieniu i długie spodnie świetnie sprawdzą się podczas mżawki.

Buty dostępne są również w kolorze szarym.