PROSTO. i Kuba Dąbrowski – wyjątkowa współpraca

PROSTO. x Kuba Dąbrowski

grafikaProsto Wear we współpracy z Kubą Dąbrowskim przygotowało limitowaną serię 50 sztuk plecaków, które uświetnią start wystawy| KUBA DĄBROWSKI. FILM OBYCZAJOWY PRODUKCJI POLSKIEJ | w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki.

W efekcie kolaboracji powstał zreinterpretowany klasyczny plecak z miejskim zacięciem, który bezpośrednio nawiązuje do regularnego wzornictwa militarnego, a sylwetka przywodzi na myśl wielofunkcyjne worki robocze.

Wysokiej jakości materiały, funkcjonalność oraz połączenie szczególnego wnętrza zadrukowanego w zdjęcia Kuby z monochromatyczną wierzchnią częścią dają nam całościowy obraz produktu spójnego z wizją brandu Prosto – klasycznie, inspirując się najnowszymi trendami. Każdy egzemplarz jest unikalnie ponumerowany.

Kuba Dąbrowski jest znanym, utalentowanym, interdyscyplinarnym i ciągle młodym fotografem. Jego wystawa monograficzna to przegląd zdjęć pochodzących z różnych okresów fascynacji, z odmiennych kontekstów i rejestrów, ułożonych — jak tytułowy film — w pewną sekwencję. Kuba od lat współpracuje z Prosto. Jest m.in. autorem teledysku do utworu „Sztruks” z płyty „Czysta Brudna Prawda” Sokoła i Marysi Starosty oraz sesji zdjęciowych duetu.

Wystawa czynna od 1.02 do 16.03.2014 w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj