TRENUJ. ODKRYWAJ. MERRELL

merrell_parkour_843x403px_05Wolność, przestrzeń, energia. Trenuj, odkrywaj miasto i możliwości własnego organizmu. Zobacz jak można wykorzystać do ćwiczeń schody, barierki, murki czy ławkę. Przyjdź na treningi TRENUJ. ODKRYWAJ. MERRELL organizowane przez stowarzyszenie Parkour United i przekonaj się sam, że miasto to rekreacyjny labirynt.

Zielony park czy betonowa dżungla – gdziekolwiek się znajdziesz, marka Merrell zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. TRENUJ. ODKRYWAJ. MERRELL pozwoli zgłębić tajniki sztuki aktywnego poruszania się w mieście. Deszcz czy śnieg nie stanowią wymówki – miasto tętni życiem bez względu na pogodę. Otwórz się na otaczający świat i działaj. Przygoda zacznie się w Warszawie już 25 stycznia o godz. 14 w okolicach dworca Wileńskiego. Wskocz w wygodny strój i przyjdź na trening.

To prostsze niż myślisz. Opracowana przez trenerów Parkour United rozgrzewka przygotuje organizm i mięśnie do treningu. Zaproponowane ćwiczenia będą odpowiednie nawet dla początkujących. Poprawisz kondycję, poznasz podstawowe techniki i przekonasz się jak przeprowadzić efektywny trening oparty o Parkour.

Treningi TRENUJ. ODKRYWAJ. MERRELL są otwarte dla wszystkich chętnych. Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się na profilu marki Merrell na facebooku. Rejestracja na pierwsze spotkanie rusza już 15.01.2014. Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected] podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz informację o uprawianych sportach.

Kolejne treningi w lutym i marcu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj