OCHNIK rozpoczyna współpracę z Małgorzatą Kożuchowską!

OCHNIK_Malgorzata Kożuchowska_WL_2014Na początku grudnia, pomimo zimowej aury odbyła się sesja zdjęciowa najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji OCHNIK z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej.

Miło nam poinformować, że w sezonie wiosna/lato 2014 OCHNIK podjął współpracę ze znakomitą aktorką, piękną kobietą i uznaną ikoną stylu – Małgorzatą Kożuchowską, której wizerunek pojawi się zarówno w katalogu, jak i na witrynach salonów firmowych. Nawiązana współpraca jest kolejnym przykładem wspierania rodzimej marki przez polską gwiazdę. Pasja życia aktorki, jej niespożyta energia i wyjątkowe wyczucie mody doskonale współgrają z najnowszą kolekcją OCHNIK stanowiącą intrygujący romans klasycznej elegancji, przyprawionej szczyptą glamour z młodzieńczą świeżością mody ulicznej.

„Cieszę się, że znowu mogę pracować z polską marką, firmą prężnie się rozwijającą, o wspaniałych tradycjach” – mówi Małgorzata Kożuchowska – „Projekty są fantastyczne! Jest w nich nutka rocka, zadziorność, którą bardzo cenię w modzie. Doceniam, że projektanci OCHNIK-a są otwarci na modowe, odważne rozwiązania. Lubię dotychczasowe kolekcje, ale naprawdę urzeka mnie nadchodząca. Pojawią się nowe dla marki OCHNIK projekty. Polecam je Waszej uwadze.”

Równie pozytywne emocje towarzyszą właścicielom marki.

„Bardzo cieszy nas nawiązanie współpracy z tak utalentowaną aktorką i ikoną stylu, jaką jest Pani Małgorzata Kożuchowska. Poza wymiarem modowym, OCHNIK to przede wszystkim firma rodzinna i zależało nam na znalezieniu gwiazdy, która będzie w pełni ucieleśniać charakter i ducha naszej marki. Oprócz płaszczyzny reklamowej będziemy realizować projekty związane z działalnością charytatywno-społeczną, którą zarówno nasza firma, jak i Małgorzata Kożuchowska prowadzimy od wielu lat. Mamy nadzieję, że klienci pozytywnie przyjmą naszą najnowszą, wiosenną kolekcję, której zwiastuny pojawią się w salonach firmowych już na przełomie stycznia i lutego” – mówi Marcin Ochnik, współwłaściciel marki.

Marka OCHNIK nie zapomina też o Panach – wiosną obok trzech linii damskich w sprzedaży pojawią się również dwie linie męskie, z których każda będzie zupełnie wyjątkowa.

***

OCHNIK to polska firma produkująca najwyższej jakości odzież i galanterię skórzaną oraz dodatki. Produkty OCHNIK są modne, wyjątkowe, wykorzystujące najnowsze trendy i rozwiązania, sprzedawane profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, z myślą o ludziach ceniących jakość i styl.

OCHNIK posiada sieć 72 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

OCHNIK jest również cenionym pracodawcą. W badaniu „Najlepszych Miejsc Pracy 2013” realizowanym przez Instytut Great Place to Work® znalazł się w pierwszej dziesiątce laureatów, obok takich marek jak: Microsoft Sp. z o. o., Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris czy Mercedes-Benz Polska Sp. z o. o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj