Jak dobrać odpowiednie kozaki – propozycje od Noevision

noevision_299 (4)Kozaki są trudnym do noszenia elementem garderoby, ponieważ źle dobrane mogą zdeformować sylwetkę i na odwrót – dobry krój zatuszuje niedoskonałości. Marka Noevision proponuje szeroki wybór kozaków, dzięki czemu każda kobieta może wybrać odpowiedni dla siebie model.

Dla niskich i szczupłych kobiet najlepsze będę kozaki na niewielkim obcasie lub koturnie, bez masywnych zdobień. Panie wysokie i szczupłe powinny wybrać płaskie kozaki, najlepiej marszczone, w jasnym kolorze, które kolorystycznie nieco odetną się od reszty stylizacji. Dla niewysokich i bardziej masywnych sylwetek najlepiej dobrać dopasowane kozaki w jednolitym kolorze, zbliżonym do koloru ubrania – tu sprawdzą się przede wszystkim ciemne barwy. Powinny kończyć się przed kolanem oraz mieć mocny i stabilny obcas. Dla tęższych i wysokich kobiet zasada jest taka sama, z tą różnią, że można sobie pozwolić na nieco jaśniejsze kolory kozaków.

Noevision proponuje wyjątkowo szeroką gamę krojów kozaków. Zainspiruj się naszymi radami i wybierz, te które pomogą Ci odpowiednio wymodelować sylwetkę.