Pure JATOMI Fitness wspiera podopiecznych Fundacji Stamma

Zaproszenie PLSieć klubów Pure JATOMI Fitness podjęła w tym roku wspaniałą inicjatywę wyprodukowania noworocznych kalendarzy charytatywnych, których bohaterami są trenerzy siłowni. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany w całości na rzecz Fundacji im. Feliksa Stamma, która wspiera młode sportowe talenty.

Pure JATOMI Fitness, chcąc wspomóc potencjalnych, przyszłych olimpijczyków zdecydowało się na stworzenie wyjątkowego kalendarza, który za symboliczne 30 zł będzie można nabyć w klubach oraz sklepie internetowym Pure JATOMI Fitness (http://jatomifitness.pl/pl/jatomi-prezent).

Warto zwrócić uwagę na niezwykłe zaangażowanie samych bohaterów kalendarza, czyli trenerów Pure JATOMI. „To była świetna zabawa, nowe wyzwanie i doświadczenie. Najbardziej ucieszyła nas pozytywna reakcja naszych klubowiczów, ponieważ cel, który nam przyświecał podczas pracy nad projektem jest niezwykle ważny i wartościowy” – tak mówi o swoim udziale w akcji charytatywnej Daniel Kuczaj, czyli kalendarzowy „ Pan Luty”.

Premierę kalendarza, która odbędzie się w Pure Sky Clubie, zaplanowano na 20 grudnia. Będą na niej obecni bohaterowie kalendarza, czyli trenerzy Pure JATOMI Fitness, partnerzy Pure JATOMI, klienci Pure Sky Club i gwiazdy sportu, wspierające charytatywne przedsięwzięcia. Podczas uroczystości zaplanowano licytację kalendarzy, treningów personalnych w Pure JATOMI oraz upominków podarowanych przez sportowców. Całość dochodu ze sprzedaży kalendarzy i licytacji będzie przekazana na potrzeby przyszłych nadziei polskiego sportu.

Pure JATOMI Fitness jest laureatem nagrody „AMBASADOR SPORTU 2013” przyznanej przez Fundację im. Feliksa Stamma. Prezes Fundacji, Paula Stamm podkreśla, że wyróżnienie zostało przyznane „za pasję, wsparcie, najwyższą jakość usług oraz zaangażowanie w rozwój aktywności fizycznej w Polsce”. Dodaje także, że cel przyświecający akcji kalendarzy sportowych jest kolejnym przykładem na potwierdzenie prawdziwej sportowej pasji Pure JATOMI. „Tytuł i statuetka niosą za sobą symboliczne przesłanie >>sport w dobrych rękach<<, dlatego tym bardziej cieszymy się, że to właśnie na sportowy cel dedykowany jest dochód z kalendarza w wyjątkowym, bo olimpijskim 2014 roku. Serdecznie za to dziękujemy”.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i wsparcia polskich talentów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj