Monnari rozszerza ofertę modową w CH Auchan Łomianki

Monnari.jpgKolejna znana i wiodąca na rynku odzieżowym marka dołączyła do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Łomianki. W otwartym w środę 18 grudnia salonie Monnari o powierzchni 140 mkw. klienci odnajdą elegancką odzież dla aktywnych i nowoczesnych kobiet. Za komercjalizację galerii handlowej odpowiada Immochan w Polsce.

Ceniące modę, eleganckie i nowoczesne – do takich kobiet swoją ofertę kieruje marka Monnari. Istniejąca na polskim rynku od 1998 roku firma jest obecnie liderem w segmencie markowej odzieży dla pań.

– Otwarcie salonu Monnari rozszerza dostępną w naszej galerii handlowej ofertę modową o stylowe kolekcje. Dzięki temu nasza oferta odzieżowa staje się bogatsza, a każda z Klientek Centrum może znaleźć dla siebie odpowiednią stylizację – mówi Anna Gospodarek, menedżer CH Auchan Łomianki

W otwartym w środę 18 grudnia salonie o powierzchni 140 mkw. klientki odnajdą odzwierciedlające światowe trendy kolekcje. Klasyczną i elegancką odzież uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, a na biżuterii kończąc.

Salon Monnari w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 uzupełnia kobiecą ofertę odzieżową w galerii, proponowaną przez takie marki jak Mohito, Camaieu czy Promod. Za komercjalizację podwarszawskiego obiektu odpowiada Immochan w Polsce, będący również deweloperem, inwestorem oraz zarządcą galerii handlowej.