Tłumy na otwarciu Pako Lorente w Radomiu

Pako Lorente - Otwarcie Nowego Salonu w Radomiu (3)14 grudnia 2013 roku dla Pako Lorente zakończył się kolejnym sukcesem. Właściciele marki przy oklaskach gości i mediów otworzyli kolejny salon producenta męskiej odzieży – tym razem w Galerii „Słoneczna” w Radomiu. To przedostatnie otwarcie Pako Lorente w br. – po Radomiu na podbój czeka jeszcze Kraków.

Na przybyłych do radomskiej galerii gości już od rana czekała cała masa atrakcji. Gwiazdą otwarcia salonu Pako Lorente był Radosław Majdan, który prócz zdjęć i rozdawania autografów odpowiadał na pytania związane z marką, polecał swe ulubione stylizacje i zimowe kurtki Pako Lorente.

Na zagubionych w gąszczu nowości czekał stylista – na co dzień pracujący z warszawskimi celebrytami, dziennikarz modowy, Oscar Dąbkowski. Doradzał on przybyłym mężczyznom jak idealnie dopasować koszulę do garnituru oraz nauczał trudnej sztuki wiązania krawata. Ponadto odpowiadał na pytania związane z najnowszymi trendami w ubiorze na zimę czy nadchodzące Święta i Sylwestra.

Na przybyłych tego dnia do salonu mężczyzn czekała masa atrakcji, m.in. loteria, w której wylosowano szczęśliwego zwycięzcę, na którym Oscar przeprowadził metamorfozy. Stylista zaproponował zwycięzcy trzy idealnie pasujące do niego zestawy, z czego jeden – o wartości tysiąca złotych – otrzymał w prezencie od marki Pako Lorente.

Spotkanie z modą męską zakończyło się późnym wieczorem.

Właściciele marki zauważają, że po kolekcje Pako Lorente sięgają zarówno mężczyźni wybierający się na biznesowe spotkania, eleganckie kolacje, jak i ci chcący wieczór spędzić w gronie przyjaciół. Starają się by ich odzież zapewniała dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj