terazKOBIETA.pl – Nowy portal kobiecy

logo-teraz-kobieta-plNowy portal kobiecy w internecie – terazKOBIETA.pl

Dnia 16 grudnia 2013 roku miała miejsce oficjalna premiera nowego portalu internetowego o tematyce kobiecej pod adresem terazKOBIETA.pl.

Na łamach portalu poruszane będą tematy związane z modą, urodą, zdrowym stylem życia, czy dietetyką. Na stronie czytelniczki mogą zapoznać się z nowościami modowymi i kosmetycznymi, profesjonalnymi poradnikami przygotowanymi przez redakcję, oraz recenzjami produktów (od kosmetyków po książki).

Jest to portal internetowy tworzony zarówno przez redaktorki, jak i przez same internautki. Użytkowniczki portalu terazKOBIETA.pl mają bowiem możliwość podjęcia współpracy redakcyjnej lub umieszczenia jednorazowej publikacji w serwisie, co jest doskonałym sposobem na podzielenie się swoją wiedzą jak i promocje własnej osoby czy własnego bloga w internecie.

„Ma to być otwarte miejsce do dyskusji na tematy interesujące każdą kobietę. Na terazKOBIETA.pl chcemy publikować wartościowe i praktyczne dla kobiet materiały niezależnie czy pochodzą one z naszej redakcji, czy zostały przygotowane przez nasze czytelniczki.” – mówi Beata Wieczorek, redaktor naczelna portalu.

W niedalekiej przyszłości portal planuje rozbudowę o dodatkowe funkcje społecznościowe takie jak forum dyskusyjne.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj