Nowa kolekcja GLAMROCK od ANI KRUK – co chcesz powiedzieć światu?

ANIA-KRUK_AW-2013Rockowe łańcuchy, słodkie zawieszki oraz militarne blaszki i błyszczące bransoletki z ręcznie wybijanymi napisami to znak rozpoznawczy nowej kolekcji GLAMROCK od ANI KRUK. Tu młoda marka biżuterii modowej stawia na niczym nieskrępowaną wolność wypowiedzi.

Kolekcja GLAMROCK została tak zaprojektowana, by wszystkie jej elementy można było swobodnie łączyć i na bieżąco tworzyć własne zestawienia. Ulubione zawieszki z najróżniejszymi symbolami i napisami doczepiamy do łańcuchów i bransoletek, mieszamy z kryształami i… zmieniamy w zależności od stroju i nastroju. Nie musimy ograniczać się do modeli z gotowymi napisami. Na metalowej bransoletce lub punkowej blaszce o nieregularnym kształcie może pojawić się wybrany przez nas tekst.

W kolekcji GLAMROCK udowadniamy, że biżuteria niesie ze sobą przesłanie. Dzięki dowolnemu zestawianiu poszczególnych elementów i wybijaniu osobistych napisów można tworzyć naszyjniki i bransoletki skrojone na miarę – mówi Ania Kruk, dyrektor kreatywna i główna projektantka marki.

Ceny biżuterii: 19 – 149 zł

Nowa kolekcja jest już dostępna w salonach ANI KRUK w całej Polsce (Warszawa – Galeria Mokotów, Plac Unii City Shopping, Poznań – Stary Browar, Poznań City Center, Kraków – Galeria Krakowska, Katowice – Silesia City Center, Galeria Katowicka, Łódź – Galeria Łódzka, Częstochowa – Galeria Jurajska) oraz w sklepie internetowym na www.aniakruk.pl.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj