SHE/S A RIOT by ANIA KRUK czyli dziewczyny robią dym

Niezależna marka miejska SHE/S A RIOT i nowoczesna marka biżuterii modowej ANIA KRUK połączyły siły. W efekcie powstała limitowana kolekcja biżuterii nawiązująca klimatem do rebelianckiego wizerunku SHE/S A RIOT, jednocześnie wpisująca się w ideę biżuterii modułowej promowaną przez ANIĘ KRUK.

Kolekcję zaprojektowały wspólnie: Ewelina Kustra, twórczyni marki SHE/S A RIOT i Ania Kruk, główna projektantka marki ANIA KRUK. Cała kolekcja utrzymana jest w czarno-złotej kolorystyce. Znajdziemy w niej silikonowe bransolety, złote łańcuchy, metalowe bransoletki z ręcznie wybijanymi napisami (SHE/S A RIOT oraz RIOT ARMY), czarne silikonowe pierścionki oraz podwójne pierścionki z mosiądzu w nietypowych rozmiarach do noszenia na wyższej części palca. Bransolety i łańcuchy sprzedawane są z jedną zawieszką (do wyboru: mosiężny pistolet lub kajdanki), ale każdy model można wzbogacić o dowolną liczbę zawieszek, dokupowanych oddzielnie.

Ceny biżuterii: 29 – 249 zł

SHE/S A RIOT jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych niezależnych marek w Polsce. Zadziorne ubrania SHE/S A RIOT trafiają do ludzi, którzy mają oryginalny styl, własne zdanie i cenią doskonałą jakość. Dużą popularność przyniosła marce kolekcja koszulek z przewrotnymi nadrukami, które noszą m.in. Anja Rubik czy Marcin Prokop. SHE/S A RIOT założyła Ewelina Kustra, dziennikarka specjalizująca się w wywiadach z osobowościami świata kultury i show biznesu.

ANIA KRUK to nowoczesna marka biżuterii modowej. Stworzona w 2012 roku przez brata i siostrę: Wojciecha Kruka jr i Anię Kruk – dzieci Wojciecha Kruka, autora sukcesu firmy W.Kruk, łączy 180 lat tradycji rodzinnego biznesu ze świeżością i energią młodej generacji. ANIA KRUK bawi się modą, łączy niestandardowe materiały, inspiruje do kreatywnego podejścia do biżuterii.