MIKOŁAJKI z BLUE CITY

BC_MikolajkiPrzegapić taki weekend to grzech! Od 6 do 7 grudnia centrum handlowe Blue City gwarantuje swoim klientom świetną zabawę i atrakcje, które zadowolą każdego!

Będzie coś dla najmłodszych – mikołajkowe podchody z mnóstwem emocji i prezentów, Mistrzostwa Polski Carrera dla małych zmotoryzowanych oraz Kids Challenge, turniej tańca formacji dziecięcych Egurrola Dance Kids. Będzie też coś dla starszych – targ „Jedyny na Święta”, podczas którego można kupić na prezent dla siebie lub bliskich ręcznie wykonane cudeńka. Zapraszamy do wspólnej zabawy i zakupów!

PODCHODY MIKOŁAJKOWE

(Lokalizacja: całe Blue City, Czas: 6 grudnia 2013 r.)

Po czym poznać prawdziwego Mikołaja? Po tym, że wygląda jak Mikołaj, nie ma wypchanego brzucha, nie ma brody z waty, no i jak widzi, że dziecko jest grzeczne, to daje prawdziwe prezenty! Droga do Mikołaja będzie jednak wypełniona konkursami, zagadkami do rozwiązania, fałszywymi Mikołajami i doskonałą zabawą. Gdzie? W Blue City! Kiedy? Oczywiście 6 grudnia, w mikołajki!

Podczas gdy dzieci będą szukać prawdziwego Mikołaja, będzie ich kusić wiele mikołajowych „podróbek”, które będą przekonywać, że są prawdziwymi Świętymi i kusić maleńkimi prezentami. Ale dzielnych maluchów nie zwiodą takie sztuczki. Każde dziecko rozpozna przecież prawdziwego Świętego Mikołaja, a że przy okazji zabawy będzie bez liku, to wcale nie zaszkodzi. Oprócz licznych konkursów i zagadek, maluchy będą mogły stworzyć w kącikach plastycznych niepowtarzalne świąteczne kartki i ozdoby na choinkę, obejrzeć występy taneczne zdolnych dzieciaków oraz wspólnie śpiewać najpiękniejsze kolędy i piosenki o Mikołaju. Podczas mikołajek odbędzie się też finał akcji „Kup pluszaka dla dzieciaka”, oficjalnie zostaną przekazane paczki dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Ochoty oraz Młodzieżowego Domu Kultury z Ochoty. Radości i wzruszeniom nie będzie końca!

W imprezie wezmą udział Młodzieżowy Dom Kultury z Ochoty, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Ochoty, Smyk, Go Sport, Inca Play, Excellent Office, Superpharm, ATA – modele zdalnie sterowane, Grand Prix, Marks&Spencer. Sponsorzy: Autowest, Cardinall Events, Fashion Democracy, Lokalove.

JEDYNY NA ŚWIĘTA

(Lokalizacja: poziom „-1”, Czas: 6 grudnia 2013 r.)

Jeżeli szukasz miejsca, w którym można kupić ręcznie malowaną odzież, oryginalną biżuterię, zabawki dla dzieci oraz świąteczne ozdoby do domu, przyjdź 6 grudnia do Blue City. Od godz. 10 do 22 będzie otwarty targ „Jedyny na Święta”.

To propozycja dla osób, które doceniają wartość polskiego hand-made’u i designu, ale przede wszystkim chcą znaleźć niepowtarzalne i autorskie prezenty dla swoich bliskich. Tu znajdą piękne drobiazgi na mikołajki, ale będą mogli zrealizować także całą listę zakupów pod choinkę. Wśród wystawców renomowane marki hand-made, m.in. Pracownia Love&Love, Joanna Litwa Design, Guga Marie, Zu Design, O!kurka, Ja Cię Broszę, Silva Design, Hedoco oraz te, które dopiero wchodzą na rynek, m.in. Bibibox, Czary Maryś, NANA Design. Łącznie, swoje produkty zaprezentuje 50 wystawców.

Aby ułatwić planowanie zakupów, od początku grudnia na stronie: http://jedynyna.pl/ będzie można pobrać katalog wszystkich stoisk. Zapraszamy także na stronę na FB: www.facebook.com/targjedyny

Patroni targu: międzynarodowy serwis handlu rękodziełem Ezebee.com, Laboratorium rękodzieł: Las Rąk oraz portal kulturalny Hello Warsaw!

MISTRZOSTWA POLSKI CARERRA

(Lokalizacja: poziom „+3”, Czas: 6 grudnia 2013 r.)

Po dwóch latach Mistrzostwa Polski Carerra ponownie zagoszczą w CH Blue City – 6 grudnia na specjalnie urządzonym stoisku sklepu Smyk na poziomie -1 odbędą się wyścigi w ramach IV eliminacji.

Wszystkie eliminacje rozgrywane są na terenie całej Polski. Dotychczas odbyły się w Poznaniu, Gdańsku. III eliminacje odbędą się w Krakowie, V eliminacje – w Łodzi . Z każdych eliminacji zakwalifikuje się po 10 zawodników nagrodzonych dyplomami, którzy uzyskują prawo startu w wyścigach finałowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniu 22 grudnia 2013 r. na dużym torze Carerra o wymiarach 6×4 metry na poziomie -1 obok sklepu Go Sport. Dzień wcześniej, tj. 21 grudnia odbędą się jeszcze VI eliminacje w tym samym miejscu.

Dla zwycięzców wyścigów finałowych z przewidziano nagrody:

  • Za zajęcie I miejsca – kupon zakupowy na kwotę w wysokości 1500 PLN
  • Za zajęcie II miejsca – kupon zakupowy na kwotę w wysokości 1000 PLN
  • Za zajęcie III miejsca – kupon zakupowy na kwotę w wysokości 500 PLN

Carrera to synonim zabawy, akcji i sportu motorowego. Zarówno rodzice, jak i dzieci podejmują wyzwanie rozgrywki na spektakularnych, zapierających dech w piersi dfriftingach i pojedynkach o zwycięstwo na slotowym torze, kierując autkami w skali 1:32 za pomocą kontrolera. Organizatorami imprezy są CH Blue City, ATA Sp. z o.o., StadlBauer Polska Sp. z o.o. oraz sklep Smyk.

WIELKI TURNIEJ TAŃCA FORMACJI DZIECIĘCYCH EGURROLA DANCE STUDIO – KIDS CHALLANGE (Lokalizacja: poziom „-1”, Czas: 7 – 8 grudnia 2013 r.)

Przez cały weekend w wyjątkowej atmosferze będzie można podziwiać występy małych i tych nieco większych tancerzy ze wszystkich szkół Egurrola Dance Studio. Na scenie w Blue City wystąpi ponad 1400 tancerzy, którzy zaprezentują m.in.: hip-hop, jazz i videoclip dance. Będzie mnóstwo pozytywnych emocji, tańca i zabawy!

W programie miedzy innymi współzawodnictwo dziecięcych formacji tanecznych, pokazy najlepszych solistów i duetów, aktualnych Mistrzów Polski, animacje taneczne, pokazy mody Dance Store by Egurrola oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności. Wstęp wolny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj