Czytelnicy matras.pl polecają na prezent i wygrywają w świątecznym konkursie

matras_zyczeniaWszyscy, którzy nie wiedzą jaką książką obdarować na Mikołaja swoich najbliższych powinni zaglądnąć na www.matras.pl. Czytelnicy księgarni, dzięki interaktywnej ankiecie, tworzą listy najlepszych pomysłów książkowych na prezent dla ukochanych, dla rodziców, dla dzieci, dla przyjaciół.

Wystarczy, że wejdą na stronę wybranej książki, a także płyty, filmu, zabawki i klikną w specjalny iprzycisk, by znalazła się ona na liście rekomendowanych prezentów. W ten sposób to czytelnicy radzą innym czytelnikom, jaka książka sprawi największą radość ważnym dla nich osobom.

Czytelnicy www.matras.pl polecają dla dzieci „Poczytaj mi mamo”, „Nowe przygody Bolka i Lolka”, „Charlie i fabryka czekolady”, dla mamy – „Wiedźmin. Sezon burz” „Ogród Kamili”, „Błędne siostry” Najwyżej na liście polecanych książek dla ukochanego znalazły się „Inferno”, „Policja”, „Doktor Sen”, a dla nastolatki: „Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness”, „Dworek pod lipami”, „Ostatnia spowiedź”.

Pełna lista rekomendowanych prezentów znajduje się pod adresem: http://www.matras.pl/prezenty

Wszyscy, którzy lubią składać życzenia i obdarowywać prezentami mogą wziąć udział w konkursie „Złóż życzenia, wygraj nagrody”. Za pomocą specjalnej aplikacji przesyłają swoje autorskie życzenia lub też korzystają z życzeń opublikowanych wcześniej na stronie konkursowej. Każdy odbiorca i nadawca życzeń otrzymuje prezent od księgarni www.matras.pl. Autorzy życzeń biorą udział w konkursie, w którym mogą wygrać w pięciu etapach bony wycieczkowe, weekendy w urokliwych zakątkach Polski, aparaty fotograficzne, tablety, biżuterę, setki książek największych polskich wydawców – tytuły lubiane, nowości i bestsllery. W finale laureatów wybiera komisja konkursowa, w skład której weszli cenieni autorzy: Katarzyna Michalak, Maria Nurowska, Renata L. Górska, Agata Ziemnicka-Łaska i Olga Kwiecińska oraz Szymon Hołownia.

Zapraszamy do udziału w konkursie: http://www.matras.pl/wygrajnagrody

logo_nowe_wwwwww.matras.pl

Księgarnia internetowa Matras S.A., lidera dystrybucji książek na polskim rynku, który w swoich księgarniach Matras oferuje ponad 130 000 tytułów książek i kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez biografie, aż po książki dla dzieci. Czytelnicy znajdą w Matrasie nie tylko bestsellery i nowości, ale także pozycje niszowe i poszukiwane przez koneserów. Księgarnie Matras to już blisko 170 księgarń w 70 miejscowościach, w całej Polsce. W 2013 roku Matras otrzymał tytuł „Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: sieć księgarni.

Księgarnia internetowa www.matras.pl ma w swojej ofercie 150 000 tytułów książek, podręczniki, podręczniki akademickie, muzykę, film, zabawki, artykuły szkolne i pomoce naukowe. Zapewnia różne formy dostawy, w tym bezpłatną do księgarni Matras, oraz płatności. Współpracuje z liczną grupą recenzentów, tworzących aktywną społeczność czytelników www.matras.pl, którzy chętnie uczestniczą w konkursach i akcjach promujących czytelnictwo. Miłośnicy literatury spotykają się na profilu księgarni, prezentującym książki, komunikującym spotkania autorskie oraz proponującym literackie zabawy. W 2013 r. księgarnia www.matras.pl została laureatem II miejsca w rankingu 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych w kategorii kultura i rozrywka przeprowadzonym przez portal Money.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj